"Tyler Rake 2" - o czym jest? Kiedy kontynuacja? Nie przegap jednego z ostatnich hitów Netflixa

Zobacz jeden z największych hitów filmowych od Netflixa. "Tyler Rake 2" to pełna akcji opowieść, na którą warto było czekać. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przyjrzeć się dalszym losom australijskiego najemnika, czym prędzej nadrób zaległości.

"Tyler Rake" – film akcji produkcji Netfliksa

Widziałeś już hit Netfliksa, "Tyler Rake: Ocalenie" ("Extraction")? Film akcji w reżyserii Sama Hargrave’a spotkał się z doskonałym odbiorem widzów, dlatego nie ma co się dziwić, że doczekał się również kontynuacji. Sequel produkcji z 2020 roku przedstawił widzom losy byłego komandosa australijskich sił specjalnych SAS, tytułowego Tylera Rake’a, w którego wcielił się Chris Hemsworth (znany odtwórca Thora z serii "Avengers"). Film doceniono za znakomicie zrealizowane sceny walki, gwarantujące wiele emocji i udaną rozrywkę w czasie seansu.

Zobacz wideo "Tyler Rake: Ocalenie": oficjalny zwiastun filmu Netflixa

Mężczyzna, należący do grupy najemników, otrzymuje zadanie uratowania syna handlarzy narkotyków. Chłopiec zostaje uprowadzony dla okupu. Nieustraszony Rake, który nie ma wiele do stracenia, postanawia podjąć się nowego zadania. Bohater jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, z jakimi niebezpieczeństwami wiąże się wykonanie zlecenia.   

"Tyler Rake" – Netflix zaprasza do obejrzenia drugiej odsłony przygód elitarnego komandosa

Zobacz drugą część filmu "Tyler Rake". Netflix udostępnił sequel swojego hitu trzy lata po premierze pierwszej odsłony przygód tytułowego bohatera. Produkcja zadebiutowała na platformie 16 czerwca i błyskawicznie znalazła się na drugim miejscu w rankingu TOP 10 najchętniej oglądanych pozycji na serwisie.

'Tyler Rake 2' Kadr z filmu / Materiały promocyjne'Tyler Rake 2' Kadr z filmu / Materiały promocyjne fot. Jasin Boland/ Netflix

"Tyler Rake 2" ("Extraction 2") w reżyserii Sama Hargrave’a, to widowisko, gwarantujące solidną porcję akcji. Tytułowa postać powraca z nowymi przygodami i zadaniem, które wiąże się z nowym niebezpieczeństwem. Choć po wydarzeniach z pierwszej części filmu Rake postanawia zrezygnować z bycia najemnikiem, sytuacja skłania go, aby zaryzykować jeszcze raz. Jak się okazuje, życie rodziny siostry byłej żony Tylera jest zagrożone. Bohater przyjmuje nowe zlecenie i zbiera swoich ludzi, chcąc wyruszyć z misją ratunkową.

Zobacz wideo PopKultura odc. 158

"Tyler Rake" – obsada nowego filmu 

Kogo można zobaczyć w obsadzie nowego filmu, którego bohaterem jest Tyler Rake? Obsada oryginalnej produkcji Netfliksa wprowadza nowe postaci, pojawiające się obok odtwórcy tytułowej roli. Oprócz Chrisa Hemswortha, na ekranie pojawiają się również: Idris Elba, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt, Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Tinatin Dalakishvili, Tornike Gogrichiani, Miriam i Marta Kovziashvili.

"Tyler Rake 3" – kiedy możemy spodziewać się kontynuacji? Co już wiadomo

Fani pełnych akcji opowieści o nieustraszonym najemniku mogą mieć powody do zadowolenia, ponieważ wiadomo już, że powstanie kolejna odsłona serii – "Tyler Rake 3". Kiedy możemy spodziewać się nowego filmu? Na oficjalną datę premiery przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Pewną informacją jest natomiast, że w roli tytułowej postaci powróci Chris Hemsworth, a za kamerą stanie ponownie Sam Hargrave.

Zobacz też: Filmy z Tiną Turner. Jedna rola w szczególności zapadła w pamięci fanów kina

*W materiale wykorzystano zdjęcia Netflixa

Więcej o: