Lily Collins zdradza, co zobaczymy w 4. sezonie "Emily w Paryżu"? "Czeka nas więcej zabawy"

Finał trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" przybrał dość nieoczekiwany bieg, komplikując losy bohaterów bardziej niż kiedykolwiek. Fani produkcji przebierają nóżkami na myśl o kontynuacji serii, którą Netflix zapowiada od miesięcy. Odtwórczyni tytułowej roli, Lily Collins, zdradziła, czego można się spodziewać w nowych odcinkach.

Premiera pierwszego odcinka "Emily w Paryżu" odbyła się na początku października 2020 roku. Widzowie od razu pokochali główną bohaterkę i z zapartym tchem śledzili jej życiowe perypetie. Serial szybko został okrzyknięty jednym z największych hitów Netfliksa. W kolejnych sezonach kontynuowano losy Emily, a stale rosnąca oglądalność była tylko potwierdzeniem niesłabnącego fenomenu.

Zobacz wideo Golshifteh Farahani dla Gazeta.pl: Czasami powtarzaliśmy jedno ujęcie 50 razy

Widzowie zaskoczeni zakończeniem trzeciego sezonu "Emily w Paryżu". Co się wydarzyło?

Trzeci sezon "Emily w Paryżu" zakończył się dość nieoczekiwanie, a tytułowa bohaterka została pogrążona w rozpaczy po tym, jak Alfie (Lucien Laviscount) porzucił ją dla Camille (Camille Razat), która jest w ciąży. Z tego też powodu jej ślub z Gabrielem (Lucas Bravo) został odwołany. Niedługo później Netflix potwierdził realizację kolejnego sezonu i choć nowe odcinki mają pojawić się na platformie jeszcze w 2023 roku, to na ten moment nie wskazano oficjalnej daty premiery.

Jak potoczą się losy bohaterów serialu? Lily Collins uchyla rąbka tajemnicy

Już niebawem widzowie ponownie przeniosą się do stolicy Francji, by poznać dalsze losy Emily i jej znajomych. By nieco zaspokoić ciekawość fanów, Lily Collins, która w serialu wciela się w tytułową rolę, postanowiła zdradzić kilka sekretów związanych z czwartą serią.

 

Co prawda nie mówi wprost o tym, jak potoczą się losy bohaterów, lecz sugeruje jakie wątki znajdą swoje rozwiązanie. Na oficjalnym profilu Netfliksa na Youtube ukazała się zapowiedź.

 

— Czy Alfie nadal ma złamane serce? Czy Gabriel dostanie swoją gwiazdkę Michelin? Czy Mindy i jej zespół pojadą na Eurowizję? Czy rozpalona na nowo miłość Sylvie przetrwa? I pytanie, które nurtuje nas wszystkich: czy Emily i Gabriel w końcu będą razem? — dopytuje Collins. Aktorka wyjawiła także, że trzeci sezon był zaledwie początkiem trudnych chwil w życiu jej bohaterki i kroplą w morzu problemów, jakim będzie musiała stawić czoła w nowej odsłonie.

Więcej o: