Bruce Willis zakończył karierę. Żona aktora zabrała córki na wycieczkę, pokazała im chwile sławy ojca

Bruce Willis jest jednym z najbardziej znanych aktorów kina akcji na świecie. Jego kultowe role pamiętają wszyscy miłośnicy gatunku. Chociaż choroba przerwała jego owocną karierę, może liczyć na codzienne wparcie żony i córek.

Bruce Willis w lutym 2023 roku dowiedział się, że cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Wcześniej u 67-letniego aktora zdiagnozowano afazję. Twórca podjął decyzję o rezygnacji z aktywności zawodowej i przejściu na emeryturę. Zgodnie z relacjami współpracowników, Willis miewał problemy na planie już kilka lat wcześniej, co udowadnia, że postąpił słusznie. Demencja, która uniemożliwiła gwieździe kina akcji samodzielne funkcjonowanie, sprawiła bowiem, że podczas kręcenia jednego z ostatnich filmów, mylił rzeczywistość z planem zdjęciowym.

Żona Bruce'a Willisa zabrała córki na wyjątkową wycieczkę

Teraz Willis większość czasu spędza ze swoją żoną Emmą Heming oraz córeczkami. Niedawno aktorowi urodziła się także wnuczka, Louetta, z którą spędził pierwszy Dzień Ojca po diagnozie. Rodzina stara się wspierać w trudnych chwilach i budować aktorowi poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Niedawno Emma wpadła na wzruszający pomysł i zabrała pociechy na niezwykłą wycieczkę śladami kariery ich taty.

Emma i córki Willisów Mabel i Evelyn odwiedziły słynną Aleję Gwiazd w Los Angeles, gdzie znajdują się gwiazdy upamiętniające najważniejsze osobistości świata show-biznesu. Własnej gwiazdy leżącej przy Hollywood Boulevard doczekał się również aktor znany ze "Szklanej pułapki". Mama dziewczynek postarała się, aby dzieci od najmłodszych lat wiedziały, ile do historii kina wniósł ich tata.

Screen z IG Emma Heming WillisScreen z IG Emma Heming Willis https://www.instagram.com/emmahemingwillis/

 

Rodzina udała się również do muzeum Madame Tussauds Hollywood, gdzie stoi niezwykła podobizna znanego aktora. Jak widzimy na relacji umieszczonej przez Emmę na Instagramie, dziewczynki były bardzo podekscytowane i rozbawione, widząc rzeźbę taty z 2006 roku, chociaż nie odwiedziły miejsca po raz pierwszy. 

Więcej o: