Nowa bajka twórców "Shreka". Czy morskie stwory powtórzą sukces zielonego ogra?

W kinach pojawił się nowy film od twórców "Shreka". "Miss Kraken. Ruby Gillman" od studia DreamWorks opowiada o życiu morskich stworzeń. Czy powtórzy sukces zielonego ogra?

Pierwsza część filmów z serii "Shrek" miała premierę w 2001 roku, a w kolejnych latach doczekała się trzech kontynuacji i dwóch spin-offów zatytułowanych "Kot w butach" oraz "Kot w butach: Ostatnie życzenie". Zielony ogr podbił serca wielu widzów na całym świecie. Niedawno twórcy animacji wypuścili kolejną produkcję. Czy "Miss Kraken. Ruby Gillman" również będzie kinowym hitem?

Zobacz wideo "Jak zostałem samurajem" - zwiastun

Twórcy "Shreka" z nową animowaną produkcją. Czy "Miss Kraken. Ruby Gillman" powtórzy sukces ogra?

DreamWorks to amerykańskie studio filmowe, które ma na koncie także takie produkcje jak "Kung Fu Panda", "Megamocny", czy "Jak wytresować smoka?". Latem tego roku na ekranach kin będziemy mogli obejrzeć kolejną animację przygotowaną przez twórców "Shreka". Wytwórnia wypuściła bowiem film "Miss Kraken. Ruby Gillman", który opowiada o legendarnych morskich stworach. Główną bohaterką jest nastolatka. Nie ma ona lekko wśród rówieśników, więc wpada na niesamowity pomysł mający zmienić jej życie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Animacja jest już w kinach. To film zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

"Miss Kraken. Ruby Gillman" to komedia z przesłaniem. Animacja mówi o tym, że inność nie musi być powodem do wstydu i powinniśmy być z niej dumni.

 

Film porusza tematy ważne zarówno dla dorosłych oraz dzieci, i pokazuje je w przystępny dla widza sposób. W polskiej wersji dubbingowej w roli Ruby możemy usłyszeć Natalię Stachyrę. Animację możemy oglądać w kinach od 24 czerwca 2023 roku w większości kin w Polsce.

Więcej o: