Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie. Twierdzi, że inna aktorka była idealna do tej roli

Margot Robbie w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nie chciała przyjąć roli najpopularniejszej lalki na świecie. Zdradziła, że według niej inna aktorka sprawdziłaby się lepiej jako główna bohaterka produkcji Grety Gerwig.

Opinie na temat filmu "Barbie" są podzielone, a w sieci od tygodni trwają dyskusje na temat przesłania produkcji. Jednak w kwestii obsady obrazu widzowie i krytycy są raczej zgodni - Ryan Gosling i Margot Robbie to perfekcyjny wręcz wybór do ról kultowych lalek.

Zobacz wideo "Barbie" - filmowa opowieść o ideałach [ZWIASTUN]

Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie, widziała w roli inną aktorkę

Jak się jednak okazuje, Margot Robbie wcale nie chciała zagrać tytułowej roli w hitowym filmie, interesowała ją wyłącznie produkcja obrazu. W wywiadzie dla "Vogue'a" przyznała, że według niej idealną lalką Barbie byłaby Gal Gadot, aktorka znana jako Wonder Woman z uniwersum DC.

"Gal Gadot ma energię Barbie. Jest niewiarygodnie piękna, ale nie nienawidzisz jej za to, bo jest też naprawdę szczera, pełna entuzjazmu i absurdalnie wręcz miła" - opowiada o koleżance po fachu Robbie.

Gal Gadot nie zagrała Barbie ze względu na napięty harmonogram prac nad innymi produkcjami. Jednak aktorka przyznała, że propozycja jej pochlebia. W wywiadzie dla magazynu "Flaunt" zaznaczyła, że bardzo cieszy się z sukcesu filmu.

"Uwielbiam Margot. To jedna z tych kobiet, z którymi po prostu chcesz się zaprzyjaźnić. Jest zabawna, ciepła, mądra i utalentowana. Ma bardzo wiele do zaoferowania. Chciałabym kiedyś coś z nią zagrać, bardzo wzruszyła mnie jej wypowiedź" - deklaruje Gadot.

11 sierpnia na Netfliksa trafiła najnowsza produkcja z Gal Gadot w roli głównej "Misja Stone". Film Toma Harpera to opowieść o agentce pracującej dla tajnej organizacji dbającej o utrzymanie pokoju na świecie. Kobieta próbuje powstrzymać hakerkę przed wykradnięciem cennej i niebezpiecznej broni.

Więcej o: