Żona Bruce'a Willisa w poruszającym nagraniu. "Każdego dnia podejmuję walkę"

Od kiedy Bruce Willis oficjalnie zakończył karierę z powodu poważnych problemów ze zdrowiem, opiekę nad nim przejęła jego żona, Emma Heming. Była modelka nie ukrywa, że to dla niej prawdziwe brzemię. W najnowszym wideo na Instagramie wyjawiła, jak stan męża wpływa na jej samopoczucie.

Bruce Willis ma na swoim koncie wiele znakomitych ról, które uczyniły go jedną z największych gwiazd kina akcji na świecie. Do najpopularniejszych należą m.in. "Na wariackich papierach", "Szklana pułapka", "Szósty zmysł" czy "Śniadanie mistrzów". Mimo wielu sukcesów prawie 1,5 roku temu jego kariera dobiegła jednak końca. Powodem okazała się poważna choroba.

Zobacz wideo Wybitni aktorzy, którzy nie zagrali w wybitnych produkcjach [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Stan zdrowia aktora jest poważny. Willis jest zdany na pomoc najbliższych

W marcu 2022 roku media obiegła informacja, że Bruce Willis już więcej nie pojawi się na ekranie. Zakończenie kariery było podyktowane chorobą, z którą się zmaga. Lekarze zdiagnozowali u niego najpierw afazję, czyli utratę zdolności językowych wskutek uszkodzenia mózgu, a następnie rzadki rodzaj demencji, czyli otępienie czołowo-skroniowe, które z kolei wpływa na brak umiejętności kontroli emocji i niepoprawne funkcjonowanie w społeczeństwie. Od tamtej pory opiekę nad 68-latkiem sprawuje jego młodsza o 24 lata żona, Emma Heming. Była modelka regularnie informuje fanów o stanie zdrowia aktora i dzieli się refleksjami na temat trudów dnia codziennego. W sieci pojawił się jej kolejny poruszający wpis.  

Żona Willisa ujawnia, jak opieka nad mężem wpływa na jej zdrowie. Nie ukrywa, że jest jej ciężko

Emma Heming jest drugą żoną Bruce’a Willisa. Para pobrała się w 2009 roku i doczekali się wspólnie dwóch córek, które obecnie mają 11 i 9 lat. Szokująca diagnoza przerwała jednak rodzinną sielankę i wystawiła kobietę na próbę. W obliczu trudnej sytuacji zdrowotnej ukochanego stanęła na wysokości zadania, podejmując się pełnej opieki nad nim. Była modelka nie ukrywa jednak, że jest to dla niej wymagające doświadczenie i choć stara się nie tracić optymizmu, to są sytuacje, gdy nie jest jej lekko. Na Instagramie opublikowała właśnie nowy wpis, w którym wyjawiła, że "nie jest z nią dobrze".

 

Przyznała, że każdego dnia dokłada wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania, lecz nie zawsze wszystko idzie po jej myślni. – To życie nie jest najlepszym, jakie mogłam sobie wymarzyć, ale każdego dnia podejmuję walkę, by żyć najlepiej, jak potrafię – powiedziała na filmiku. Jednocześnie zaapelowała do wszystkich tych, którzy podobnie jak ona opiekują się swoimi bliskimi. Poprosiła, by każdy, bez wyrzutów sumienia, zatroszczył się również o siebie, bo tylko w ten sposób będzie mieć siłę, by walczyć z przeciwnościami losu. – Jeśli nie dbamy o siebie, to nie jesteśmy wystarczająco dobrzy dla tych, których kochamy i o których musimy się zatroszczyć – wyjaśniła. Na koniec dodała, że wie, jak trudne może być znalezienie chwili tylko dla siebie, lecz jest to ważne, by w trudnych momentach nie zatracić siebie. – Wiem, że wasze dni są stresujące i ciężkie. Chcę, tylko żebyście zatrzymali się na minutę i pozwolili sobie na znalezienie czegoś pięknego – skwitowała Heming.

Więcej o: