Ta komedia romantyczna Netfliksa ma szansę zostać hitem platformy! Zwiastun hitem sieci

We wrześniu na Netfliksie pojawi się kolejna komedia romantyczna, która ma szansę stać się przebojem nadchodzącej jesieni. Opublikowany dwa dni temu zwiastun jest bardzo chętnie oglądany. "Serce w chmurach" to produkcja producentów serii "Do wszystkich chłopców", a oparta została na popularnej powieści Jennifer E. Smith.

Wielu ludzi nie ma najlepszego zdania o komediach romantycznych, ale to nie sprawia, że ten gatunek filmowy staje się coraz mniej popularny. Wręcz przeciwnie. Już 15 września na Netfliksie pojawi się film pt. "Serce w chmurach" w reżyserii Vanessy Caswill. Opublikowany dwa dni temu zwiastun został już obejrzany niemal 260 tys. razy w serwisie YouTube.

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Te hity znikną w Netfliksa w sierpniu!

"Serce w chmurach" to jedna z nowości Netfliksa na jesień

"Hadley (Haley Lu Richardson) spóźnia się na lot z Nowego Jorku do Londynu i przypadkiem spotyka na lotnisku Olivera (Ben Hardy), który od razu wpada jej w oko. Długa wspólna noc w samolocie mija w mgnieniu oka, ale po wylądowaniu na Heathrow para zostaje rozdzielona, a odnalezienie się w chaosie wydaje się niemożliwe. Czy los zainterweniuje, aby zmienić tych współpasażerów w bratnie dusze?" - czytamy w opisie filmu.

W obsadzie produkcji występują m.in  Haley Lu Richardson, Ben Hardy, Jameela Jamil, Rob Delaney, Dexter Fletcher i Sally Phillips. Natomiast sam film przypomina, że naszym losem rządzi przypadek, a prawdziwą miłość można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

 

Ten półtoragodzinny film był kręcony w malowniczych zakątkach Wielkiej Brytanii, a kilka scen stworzono na lotnisku Stansted w Londynie. Inspiracją do stworzenia filmu była książka "The Statistical Probability of Love at First Light" napisanej przez Jennifer E. Smith. Film będzie dostępny do zobaczenia na Netfliksie już od 15 września 2023 roku.

Więcej o: