Kiedyś pracował dla Disneya, teraz trafił za kratki. Aktor znany z "Hannah Montana" ma kłopoty

Mitchel Musso, który przez lata wcielał się w rolę Olivera Okena w serialu "Hannah Montana", został aresztowany. Do interwencji policjantów doszło w miniony weekend przed jednym z hoteli w Teksasie. Powodem była seria wykroczeń i przestępstw, których dopuścił się aktor.

Jak podaje BBC News, w miniony weekend policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników sklepu, znajdującego się obok jednego z hoteli. Były aktor Disneya miał dopuścić się kradzieży paczki chipsów, za które nie chciał zapłacić mimo uwagi zwróconej przez sprzedawcę. Mężczyzna miał zachowywać się agresywnie wobec obsługi sklepu, dlatego ta poprosiła o przyjazd służby. W trakcie interwencji okazało się, że Mitchel Musso nie tylko jest pod wpływem alkoholu, ale również posiada kilka niezapłaconych mandatów drogowych. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe okoliczności, funkcjonariusze postanowili aresztować aktora.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Postawiono mu kilka zarzutów w tym: kradzież, nietrzeźwość w miejscu w publicznym, nieokazanie prawa jazdy, naruszenie obietnicy stawienia się na wezwanie i nieaktualną rejestrację samochodu. Aktor został jednak zwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 1 tysiąca dolarów.

Mitchel Musso nie po raz pierwszy trafił w ręce policji. W 2011 roku aresztowano go za jazdę pod wpływem alkoholu w Kalifornii. Został ukarany grzywną 5 tysięcy dolarów oraz musiał uczęszczać na zajęcia z edukacji alkoholowej. W momencie aresztowania aktor miał 20 lat, dlatego nie był nawet uprawniony do spożywania napojów alkoholowych. Po fakcie udzielił wywiadu E! Entertainment, w którym powiedział: "Stając się dorosłym, nauczyłem się z pierwszej ręki, że zwiększenie tempa i wzięcie odpowiedzialności to najlepszy sposób na zrobienie kroku naprzód".

Dzięki serialowi "Hannah Montana" Mitchel Musso zyskał sporą popularność. Po zakończeniu jego produkcji w 2011 roku aktor pojawił się między innymi w programie "Milo Murphy's Law" oraz filmie "Sins of our Youth". W 2020 roku na dobre zniknął w ekranu.

Więcej o: