"Kogel Mogel 5" bez mamy Piotrusia. Ewa Kasprzyk odchodzi z produkcji

Kilka dni temu ruszyły prace nad kolejną częścią komedii "Kogel Mogel". Okazuje się, że tym razem w obsadzie zabraknie Ewy Kasprzyk wcielającej się w filmową mamę Piotrusia Wolańskiego.

Wiele osób spekulowało odnośnie powstania kolejnej części komedii "Kogel Mogel". Choć trzy pierwsze produkcje zebrały względnie dobre recenzje, czwarta nie wzbudziła już ani zainteresowania, ani sympatii widzów. Negatywne oceny najwyraźniej nie odstraszyły producentów filmu, ponieważ zaledwie kilka dni temu Katarzyna Skrzynecka poinformowała na Instagramie o rozpoczęciu zdjęć do następnej części "Kogla Mogla". Aktorka, która wcieli się w rolę filmowej Marlenki, opublikowała post, w którym opisała zarys fabuły najnowszej produkcji oraz zasugerowała zmiany w obsadzie.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

"10 dni temu rozpoczęły się zdjęcia do nowej, 5 części fabuły "Kogel Mogel 5" czyli "Baby Boom". Komu się urodzi? I co się "urodzi" w perypetiach tej zwariowanej nowobogackiej rodzinki Wolańskich wraz z mamuńką - teściową (w tej roli przezabawna Dorota Stalińska)...i tym razem Piotruś (Maciej Zakościelny) w roli głównej". - Napisała Katarzyna Skrzynecka. 

Super Express skontaktował się z Ewą Kasprzyk, aby dowiedzieć się, czy wystąpi ona w najnowszej części filmu "Kogel Mogel". Aktorka potwierdziła jednak, że nie weźmie udziału w produkcji. „Kogel mogel" będzie bez Wolańskiej — powiedziała. 

 

Aktorka nie podała oficjalnego powodu odejścia z produkcji. Wiadomo natomiast, że trzy lata temu producentka Ilona Łepkowska postanowiła usunąć z filmu kilka scen z jej udziałem. Mówiła wówczas: Wiem, że Ewa była rozczarowana tym, że było jej mało w filmie i że wycięliśmy niektóre sceny z jej udziałem. Ale szczerze mogę powiedzieć, że usunęliśmy te sceny, które ona sama w pewnym sensie wymusiła na reżyserze.

Więcej o: