Bruce Willis chciał, żeby została w domu z dziećmi, ale Demi Moore wybrała karierę

Poznali się na planie filmowym i od razu wiedzieli, że będzie z tego coś więcej. Demi Moore i Bruce Willis uchodzili za zgodne małżeństwo, choć na co dzień różnili się podejściem do życia. Para została się po trzynastu latach, ale ale nie zamierzała toczyć ze sobą walki. Mimo rozwodu pozostali serdecznymi przyjaciółmi.

Demi Moore i Bruce Willis poznali się podczas wspólnej pracy na planie „Zasadzki" z 1987 roku. Gdy aktor poprosił Demi o numer, ta zapisała mu go na ramieniu. Niedługo potem rozstała się z Emiliem Estevezem, z którym poznała się podczas zdjęć do filmu "Ognie świętego Elma". Relacja Bruce'a i Demi rozwijała się bardzo dynamicznie. Po zaledwie czterech miesiącach zakochani postanowili wziąć ślub. Wyprawili skromną ceremonię, w której wzięło udział zaledwie kilka najbliższych osób. Wkrótce potem para poinformowała opinię publiczną, że spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielka miłość zakończyła się rozstaniem

Gdy urodziła się ich pierwsza córka, Bruce'a i Demi podjęli decyzję o wyprowadzce na farmę w Idaho. Później na świat przyszły dwie kolejne dziewczynki: Scout i Tallulah. Demi Moore starała się pogodzić życie rodzinne z rozwijaniem swojej aktorskiej kariery. Ogromnym sukcesem okazała się dla niej rola w filmie „Striptiz", za który zarobiła zawrotną kwotę 12 milionów dolarów. Niestety rozwój kariery nie szedł w parze z rodzinnym szczęściem pary. W końcu Demi Moore i Bruce Willis doszli do wniosku, że wystąpiły między nimi różnice nie do pogodzenia. Decyzja o rozwodzie była więc naturalną koleją rzeczy. Obeszło się bez głośnego rozstania i wzajemnego wypominania błędów przeszłości, co w Hollywood jest raczej na porządku dziennym. Co więcej, po rozwodzie para wciąż utrzymywała ze sobą przyjacielskie relacje.

Eksmałżonkowie nie wypowiadali się publicznie o przyczynie rozpadu ich związku. Dopiero po latach w autobiografii Demi Moore pojawił się fragment, z którego wynikało, że parę poróżniła wizja wspólnego życia. Aktor nalegał, by Demi spędzała więcej czasu w domu z dziećmi, podczas gdy sama zainteresowana wolała poświęcić się karierze zawodowej. Proces rozwodowy okazał się dla aktorki na tyle stresującym przeżyciem, że zachorowała ona na depresję.

Po pewnym czasie Demi Moore związała się z Ashtonem Kutcherem, z którym w 2005 roku wzięła ślub. Przez cały ten czas Bruce Willis był obecny w życiu byłej żony oraz ich córek. Eksmałżonkowie byli ze sobą na tyle blisko, że nawet po rozwodzie jeździli razem na wspólne wakacje. Nieco później Bruce związał się modelką Emmą Hemming, z którą ma dwie córki. Z kolei Demi Moore i Ashton Kutcher zostali się, gdy wyszło na jaw, że aktor zdradzał żonę.

Więcej o: