Opis postaci

Dick

Dick jest oddanym pacyfistą, człowiekiem bardzo niepewnym siebie, nie ma przyjaciół. Żyje wśród książek. Aż do pamiętnego dnia, w którym jego ręce zetkną się z małym pistoletem - tego dnia jego życie całkowicie się odmieni.

Dick to przywódca i założyciel sekretnego "Klubu Dandysów". Klubu pacyfistów z bronią!

Specjalizacja: strzelanie z biodra i z zawiązanymi oczami.

Partner: rewolwer sześciostrzałowy, (6,35 mm).

Stevie

Stevie nie mówi zbyt wiele, ale strzela jak szatan. Jest współzałożycielem "Klubu Dandysów" - wraz z Dickiem. Zna historię każdego rewolweru... czy raczej "partnera", jak nazywają broń w klubie. Stevie i Bad Steel są nierozłączni. Stevie uznawany jest za geniusza technicznego, czym wzbudza powszechny szacunek.

Specjalizacja: precyzyjne strzelanie na duże odległości.

Partner: Bad Steel (7,63mm Model 1898 Broomhandle). Półautomat.

Susan

Susan to jedyna kobieta w klubie. Ale nie dajcie się zwieść jej niewinnemu uśmiechowi i ładnej twarzy - świetnie wie, jak brać sprawy w swoje ręce. Najlepiej z wykorzystaniem dwóch ostro strzelających rewolwerów.

Specjalizacja: strzelanie rykoszetem.

Partner: Lee and Grant (Kaliber 32, sześciostrzałowiec).

Huey

Huey urodził się inwalidą - właściwie nie ma nóg. Ale nie ma na świecie niczego, czego chłopak o kulach i z rewolwerem kaliber 52 nie mógłby osiągnąć.

Specjalizacja: wysoki kaliber.

Partner: Lyndon (Kaliber 52).

Freddie

Freddie to brat Huey, najmłodszy członek klubu. W szkole stale go biją. Nic nie zdusi ani jego miłości do broni, ani pragnienia posiadania pewnej kobiety.

Specjalizacja: uwielbienie dla moro.

Partner: Woman (7,65mm Model 1900).

Sebastian

Sebastian z całą pewnością nie jest jednym z klubu. I nawet nie dlatego, że kogoś zabił. Jego arogancja i stosunek do broni wystawiają ideały "Klubu Dandysów" na ciężką próbę, której nigdy nie zapomną.

Specjalizacja: wysoka częstotliwość strzelania.

Partner: Piece (9mm Model P1).