To wydarzenie prawie go zabiło. Arnold Schwarzenegger wyznaje: To była katastrofa

W jednym z filmów zamieszczonych w mediach społecznościowych Arnold Schwarzenegger opowiedział o operacji wymiany zastawki, którą przeszedł w 2018 roku. Podczas zabiegu doszło do błędu, w wyniku którego życie aktora było zagrożone. Lekarzom na szczęście udało się opanować sytuację, jednak Arnolda Schwarzeneggera czekała długa rekonwalescencja.

Arnold Schwarzenegger udostępnił nagranie, w którym opowiedział o groźnej sytuacji sprzed kilku lat. W 2018 roku musiał bowiem przejść operację wymiany zastawki, ponieważ poprzednia nie funkcjonowała już tak, jak powinna. Zabieg odbył się tuż przed rozpoczęciem zdjęć do filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", w którym aktor wciela się w rolę głównego bohatera. Operacja miała pozwolić na szybki powrót do zdrowia, jednak po przebudzeniu Arnold Schwarzenegger dowiedział się, że jego życie było zagrożone.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

"Obudziłem się, a przede mną byli lekarze mówiący, że przepraszają, ale nie tak to planowali. Powiedzieli, że popełnili błąd i przebili się przez ścianę serca, a potem musieli mnie otworzyć, żeby uratować mi życie. Naprawdę spanikowałem".

Błąd podczas operacji spowodował, że rekonwalescencja nieoczekiwanie się przedłużyła.

"To była katastrofa. Byłem w środku katastrofy. Więc jak teraz się z tego wydostać? Bierzesz się w garść, zmieniasz biegi i mówisz: OK, teraz muszę się wydostać z tego szpitala" - Wyznał.

Na nagraniu widać, jak Arnold Schwarzenegger porusza się po szpitalnym korytarzu, najpierw przy pomocy chodzika, a później trzymając się poręczy.

"Wyglądałem jak idiota krążący po korytarzu, ale najważniejsze było to, że lekarz powiedział, że musisz ćwiczyć płuca, bo jeśli złapiesz zapalenie płuc, możesz umrzeć... Zrobiliśmy to, ponieważ byłem pozytywnie nastawiony… Trzy miesiące później zacząłem kręcić Terminatora 6" - Dodał aktor.

 

Arnoldowi Schwarzeneggerowi udało się wrócić do pełnej sprawności. W rozmowie z "The Hollywood Reporter", która odbyła się na początku roku, powiedział, że wciąż uprawia sport oraz jest aktywny zawodowo i nie zamierza przechodzić na emeryturę.

Więcej o: