Ten dramat to prawdziwy wyciskacz łez. Teraz trafił na Netfliksa

W ostatnim czasie Netflix dodaje do swojej oferty wiele mocnych tytułów, które mają zapewnić serwisowi wysoką oglądalność. Sukces odniosły już takie produkcje jak "The Great Seduction", "One Piece" czy "Półtora dnia". Teraz na platformie pojawił się wzruszający dramat z Robin Wright w roli głównej.

"Land" może i nie jest filmem dla każdego, ale zdecydowanie jest warty obejrzenia. Twórcy dramatu nie tylko zadbali o wciągającą fabułę, ale również o zapierającą dech w piersiach scenografię. Akcja filmu rozgrywa się w górach, gdzie główna bohaterka żyje w otoczeniu przyrody, wśród pięknej i zarazem groźnej dla człowieka natury.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O czym jest "Land"?

"Land" to produkcja z 2021 roku. Film opowiada historię kobiety, która przeżywa żałobę. Gdy uświadamia sobie, że życie w społeczeństwie jest dla niej zbyt przytłaczające, decyduje się na wyjazd w odludne miejsce. Edee zamieszkuje w chacie w Górach Skalistych, która jest oddalona od cywilizacji. Życie w głuszy okazuje się ogromnym wyzwaniem dla kobiety, która dotychczas mieszkała w mieście. Pewnego dnia nieznajomy mężczyzna proponuje Edee, że nauczy ją, jak przetrwać w dziczy. Zdeterminowana kobieta przyjmuje jego pomoc.

"Land" - obsada, scenografia, oceny

Imponujące ujęcia do filmu zostały nakręcone w Kandzie. W obsadzie dramatu zobaczymy również Demiána Bichira, Kim Dickens, Warren Christie, Sarah Dawn Pledge oraz Finlay Wojtak-Hissong. "Land" został wyświetlony podczas Sundance Festivalu w 2021 roku. W serwisie "IMDb" został zrecenzowany ponad 14 tysięcy razy i otrzymał ogólną ocenę 6,7.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu "Land", który pojawił się na platformie Netflix

 

Czytaj również: Nie "Wednesday" ani nie "Stranger Things". Nowy serial Netfliksa pobił rekord platformy

Więcej o: