Takiego rekordu jeszcze nie było. Widzowie pokochali ten film Netfliksa z Adamem Sandlerem

Adamowi Sandlerowi udało się pobić swój rekord w serwisie Rotten Tomatoes. Jego najnowszy film jest najlepiej ocenianą produkcją ze wszystkich, w których wystąpił na przestrzeni ostatnich 34 lat. Mowa o nowym tytule Netfliksa.

Najnowsza produkcja z Adamem Sandlerem okazała się najlepiej ocenianym filmem aktora wszechczasów. "You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah" to nowa komedia Netfliksa dla nastolatek, która w serwisie Rotten Tomatoes zdobyła aż 96% pozytywnych recenzji. Oczywiście, dotychczasowych wynik to jeszcze nic pewnego, ponieważ film miał swoją amerykańską premierę dopiero w piątek. Nie zmienia to jednak faktu, że już teraz pobił rekord wśród wszystkich dotychczasowych produkcji z Adamem Sandlerem.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Adam Sandler pobił swój własny rekord

Wynik, który udało się osiągnąć filmowi "You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah" przebił nawet "Hustle" z 2022 roku. Otrzymał on aż 93% pozytywnych recenzji. Na trzecim miejscu znajduje się produkcja "Opowieści o rodzinie Meyerowitz" z 2017 roku, która z kolei spodobała się aż 92% widzów.

W nowej komedii Netfliksa Adam Sandler wciela się w rolę ojca dwóch nastolatek (w tych rolach obsadzone zostały córki aktora). Stacy i Ronnie marzą o zorganizowaniu pamiętnej bat micwy, jednak ich plany komplikuje wspólne zainteresowanie przystojnym kolegą. Film jest adaptacją powieści Fiony Rosenbloom z 2005 roku o tym samym tytule. To kolejna produkcja Adama Sandlera, która powstała w ramach umowy Adama Sandlera z Netfliksem. 

 

We wrześniu w Netfliksie premierę miały już m.in. polski serial "Infamia" i pierwsza część piątego sezonu "Virgin River". W najbliższych dniach na platformę trafią m.in. "Freestyle" z Maciejem Musiałowskim oraz "Znachor" z Leszkiem Lichotą.

Więcej o: