Zarobił więcej niż "Bez litości 3". Ten horror to kolejny kinowy hit

Trafił do kin 7 września, a po zaledwie kilku dniach zajął pierwsze miejsce w rankingu Box Office, spychając "Bez litości 3" na drugie miejsce. Mowa o kontynuacji spin-offu popularnej serii "Obecność", która w ciągu minionego weekendu zarobiła zawrotną kwotę 32,6 miliona dolarów.

"Zakonnica II' jest dziewiątym filmem z serii "Obecność", która zyskała fanów miliony fanów na całym świecie. Choć najnowsza część nie pobiła póki co rekordu poprzedniej, już teraz możemy mówić o sporym sukcesie. W ciągu jednego weekendu produkcja zarobiła w kinach 32,6 miliona dolarów. Tym samym wskoczyła na 1. miejsce rankingu "Box Office", gdzie jeszcze do niedawna królował "Bez litości 3".

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Bez litości 3" spada w rankingu. Prowadzenie obejmuje nowa część "Zakonnicy"

Do tej pory film "Bez litości 3" zarobił już 107,7 miliona dolarów na całym świecie i 61,9 miliona w USA. Podczas minionego weekendu przychód z tego tytułu wyniósł 12,1 miliona dolarów, co nadal jest dobrym wynikiem, ale nie na tyle, by zapewnić mu prowadzenie w rankingu. Oglądalność kinowego hitu z Denzelem Washingtonem w roli głównej spadła na tyle, że "Zakonnica II" bez trudności zajęła należące do niego 1. miejsce.

Trzeba przyznać, że choć druga część "Zakonnicy" zarobiła dotychczas zawrotną sumę, to i tak nie pobiła rekordu poprzedniej części. Przychód z pierwszego filmu wyniósł bowiem aż 53,8 miliona dolarów.

Trzecie miejsce w rankingu Box Office przypadło trzeciej część "Mojego wielkiego greckiego wesela". W zaledwie jeden weekend film Nii Vardalos zarobił 6,2 miliona dolarów.

Czytaj również: Kościół nakazał im milczeć. Ofiara Danny'ego Mastersona zabrała głos po wyroku

Więcej o: