"Barbie" jest już dostępna online, ale kwota szokuje. Bardziej opłaca się iść do kina

Był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2023 roku, teraz będzie go można również obejrzeć online. Mowa o filmie "Barbie", który szturmem wdarł się do kin na całym świecie, zarabiając w ciągu kilku tygodni ponad miliard dolarów. Prawa do dystrybucji nabył już Player.pl, jednak żeby go obejrzeć, trzeba będzie słono zapłacić.

Film Grety Gerwig nie tylko zarobił miliony, ale również stał się najbardziej kasową produkcją w historii studia Warner Bros. Reżyserce filmu przyniósł z kolei ogólnoświatową sławę i uznanie w branży filmowej. 12 września "Barbie" pojawił się w ofercie platformy Player.pl, gdzie użytkownicy będą mogli go wypożyczyć na 48 godzin.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W związku z premierą filmu Player.pl postanowił tymczasowo zmienić barwy na różowe.

"Z okazji wyjątkowego filmowego wydarzenia serwis zmieni swoje barwy na różowe. W takiej wersji będzie dostępny dla swoich klientów przez cały tydzień" - czytamy w komunikacie serwisu Player.pl.

Ile kosztuje wypożyczenie?

Wypożyczenie "Barbie" na 48 godzin będzie kosztowało użytkowników 40 złotych. To całkiem sporo, zważywszy na to, że film Grety Gerwig nadal możemy obejrzeć w kinach, gdzie bilety kupimy już za około 17 złotych. Mowa oczywiście o seansach w konkretne dni — w Heliosie najtańsze bilety dostaniemy we wtorki, z kolei w Cinema City — w środę.

Choć kinowy seans faktycznie może kosztować mniej niż wypożyczenie filmu online, wiele osób z pewnością zdecyduje się na ten krok ze względu na komfort, który zapewni oglądanie "Barbie" z domowego zacisza. W końcu nie każdy ma czas oraz możliwość, by udać się do kina o konkretnej godzinie.

Wielu widzów liczyło również na to, że "Barbie" wkrótce pojawi się w serwisie HBO Max, ale według zapowiedzi ma to nastąpić najwcześniej jesienią tego roku. Jak na razie film dostępny jest w Player.pl oraz iTunes.

Więcej o: