"Znachor". Kiedy w TV 2023? Film Hoffmana obejrzysz aż na czterech stacjach

Od kilku tygodni nie cichną zachwyty nad nową wersją "Znachora" stworzoną przez Netfliksa. Jeśli przed seansem chcecie przypomnieć sobie pierwowzór Jerzego Hoffmana z 1982 roku, to właśnie teraz jest idealny moment na nadrobienie zaległości. W najbliższym czasie w telewizji będzie aż kilka seansów.

"Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana to filmowa adaptacja kultowej powieści autorstwa Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. Choć premiera odbyła się ponad cztery dekady temu, to produkcja z Jerzym Bińczyckim w tytułowej roli wciąż gromadzi przed telewizorami tłumy. Być może dlatego stacje tak ochoczo i często decydują się na jej emisję. Kiedy najbliższe seanse na małym ekranie?

Zobacz wideo Czy remaki dorównają oryginałom? "Narodziny Gwiazdy", "Ocean’s Eleven". Przeglądamy najlepsze z nich! [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Kultowy "Znachor". Kiedy w telewizji? Przedstawiamy dni i godziny emisji

Jeszcze do niedawna "Znachor" był emitowany niemal wyłącznie podczas ważnych okoliczności, co gwarantowało stacjom większą oglądalność. W ostatnich latach uległo to jednak zmianie, popularność filmu bowiem spektakularnie wzrosła. Głównie za sprawą młodszych pokoleń, które coraz chętniej zapoznają się z klasycznymi dziełami rodzimej kinematografii, w tym m.in. z historią profesora Rafała Wilczura. Jeśli należycie do grona osób, które nieustannie zwlekały z seansem tej kultowej produkcji, to teraz nie macie żadnych wymówek.

Już dziś, 26 września 2023 roku, o godzinie 20:00 na kanale Kino Polska będzie można zapoznać się z tą poruszającą fabułą. Kolejne dni przedstawiają się równie obiecująco, na emisję filmu zdecydowały się bowiem m.in. Telewizja Polska i Zoom TV. Oto pełna lista kanałów i godzin emisji "Znachora":

  • 1 października (niedziela) o 16:00 na kanale Kino Polska
  • 5 października (czwartek) o 21:40 na kanale TVP Kobieta
  • 7 października (sobota) o 20:20 na kanale Zoom
  • 8 października (niedziela) o 21:15 na kanale TVP Historia
  • 10 października (WTOREK) o 21:00 na kanale TVP Historia
  • 13 października (piątek) o 20:25 na kanale Zoom TV.

Gdzie obejrzeć "Znachora" za darmo? Podpowiadamy

Jeśli jednak nie macie dostępu do telewizji lub z jakiegoś powodu nie będziecie mogli oglądać filmu w godzinach emisji, to mamy dla was rozwiązanie. Z pewnością nie wielu wie, że "Znachor" jest również dostępny na popularnych platformach streamingowych. Zupełnie za darmo możecie obejrzeć go na stronie vod.tvp.pl, lecz musicie liczyć się z tym, że co kilkanaście minut seans będą przerywać pojawiające się na ekranie reklamy. Produkcja jest również dostępna na innych platformach, lecz za opłatą. Obejrzycie ją m.in. na Film BOX+, którego abonament wynosi 14,99 zł miesięcznie, lub na Canal+ w cenie 49 zł za miesiąc dostępu do biblioteki serwisu.

Więcej o: