Nie tylko "Pewnego razu w... Hollywood". Te produkcje dołączą do oferty Netfliksa w październiku 2023

Liczba nowych produkcji, które pojawią się na Netfliksie w październiku, może przyprawić o zawrót głowy. Subskrybenci będą mieć do wyboru poruszające dokumenty, trzymające w napięciu kino akcji i mrożące krew w żyłach thrillery. Nie zapomniano również o fanach komedii i romansów. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Październik 2023 roku na Netfliksie zapowiada się obiecująco. Platforma opublikowała listę nowości, wśród których znalazły się zarówno nowe produkcje, jak i kontynuacje znanych i uwielbianych seriali. Będzie wzruszająco, zabawnie, a momentami niepokojąco i groźnie. Oto tytuły, na które warto zwrócić uwagę.

Zobacz wideo https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,30164567,pierwszy-polski-serial-o-romach-juz-podbija-netfliksa-infamia.html

Październik 2023. Co nowego na Netfliksie?

Już 4 października 2023 roku do biblioteki platformy dołączy dokument "Pojedynek nad przepaścią" o nieustraszonych alpinistach, którzy relacjonują próbę pobicia rekordu szybkości, wspinając się po północnej ścianie szwajcarskich Alp. Następnie Netflix opublikuje długo wyczekiwany 3. sezon francuskiego serialu "Lupin" o przygodach urokliwego złodziejaszka, Assane’a Diopa, który powróci do Paryża, by złożyć swojej żonie i synowi propozycję nie do odrzucenia. Przeszłość nie pozwoli jednak o sobie zapomnieć, niwecząc jego plany. Premiera na serwisie odbędzie się 5 października.

Fani mrocznych klimatów również znajdą coś dla siebie. 6 października na platformie zadebiutuje thriller "Gad". To pełna zagadek historia morderstwa młodego agenta nieruchomości, którą rozwikłać spróbuje detektyw Tom Nichols. Nie będzie to jednak takie proste, najpierw przyjdzie mu bowiem zmierzyć się z własną przeszłością. A już 13 października Netflix uraczy widzów amerykańskim thrillerem erotycznym, który jest fabularnym debiutem Chloe Domont. Fabuła "Fair Play" skupi się na namiętnej relacji kochanków, którzy usiłują ukryć to, co ich łączy, przed znajomymi z pracy. Uczucia nie są bowiem wskazane, gdy w tle toczy się walka o duże pieniądze.

Te produkcje podbiją Netfliksa w październiku. Lista nowości jest imponująca

Wielbiciele gatunku tru crime z pewnością zadowoli "Proces diabła", którego premierę zapowiedziano na 17 października. To kolejna produkcja z serii "Obecność". Fabuła powstała na podstawie prawdziwych wydarzeń. Przedstawi bowiem historię o pierwszym i dotychczas jedynym przypadku, w którym opętanie zostało wykorzystane jako linia obrony w procesie o morderstwo. By nieco rozluźnić atmosferę, 20 października czeka nas premiera "Trzech tatuśków". To komedia, której bohaterami są najlepsi kumple. Wszyscy w późnym wieku zostają ojcami, lecz nie to jest ich największym wyzwaniem. Będą bowiem musieli odnaleźć się w świecie owładniętym przez milenialsów i kolejne młode pokolenia.

Tego samego dnia pojawi się również długo wyczekiwany 7. sezon "Szkoły dla elity", który tym razem będzie w większości skupiony na wątku Omara. Po podjęciu terapii, do której zmusiły go wyrzuty sumienia po śmierci Samuela, decyduje się na powrót do szkoły, by stawić czoła demonom przeszłości. Poszerzy się również oferta tytułów na licencji. Tym samym biblioteka poszerzy się o oscarowych zwycięzców, klasyki kina i kultowe komedie, w tym m.in. "Uncharted", "Wredne dziewczyny", "Pewnego razu w... Hollywood", "Venom", "Dyktator", "Zaginione miasto", "Nikt", serial "Czysta krew" przejęty od HBO Max, a także polska komedia "Niebezpieczni dżentelmeni". Pozostałe tytuły, na które warto zwrócić uwagę:

  • 1 października: "Wyspa Nim", "Wolność słowa", "Niesamowity Spider-Man" 1 i 2 część, "Diabeł-Inkarnacja"
  • 5 października: "Ogniem i mieczem", "Skazany na bluesa"
  • 15 października: "Ksiądz", "To właśnie miłość", "Straszny film" 1, 2 i 3 część
  • 22 października: "Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa"
Więcej o: