Bonnie Wright została mamą. Ginny z "Harry'ego Pottera" pokazała syna

Bonnie Wright i Andrew Lococo zostali rodzicami. Aktorka znana z roli Ginny w filmach o Harrym Potterze przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

W środę para ogłosiła na Instagramie, że 19 września urodził im się syn. Zamieścili też zdjęcie, na którym Elio Ocean Wright Lococo śpi, ubrany w czapkę i śpioszki w białe i ciemnożółte paski. Aktorka napisała, że ona i jej dziecko są zdrowi i szczęśliwi. "Andrew i ja jesteśmy zakochani w naszym słoneczku!" - skomentowała i dodała:

Narodziny to najdziksze przeżycie!

Bonnie Wright została mamą. Publicznie dziękuje mężowi: Ani razu się nie zachwiałeś

"Na koniec dziękuję Andrew, który był dla mnie wsparciem przez cały czas porodu, dosłownie - gdy ściskałam cię tak mocno, ani razu się nie zachwiałeś. Elio ma najczulszego, kochającego tatę. OK, hormonalny, emocjonalny, wyjątkowo długi podpis się skończył!" - napisała Wright.

Zobacz wideo
 

Evanna Lynch, która w serii filmów o czarodziejach z Hogwartu wcieliła się w Lunę Lovegood, pogratulowała rodzicom i zauważyła, że noworodka łączy coś ze światem Harry'ego Pottera. Aktorka napisała, że dzieli dzień urodzin z Hermioną Granger.

Urodzona w 1991 roku Bonnie Wright wzięła udział w castingu do filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" jako dziewięciolatka. Dopiero po tym, jak dostała rolę siostry Rona Weasleya, przeczytała książkę J.K. Rowling. Pojawiła się potem w kolejnych częściach - największą rolę jej bohaterka odegrała w drugiej odsłonie serii, "Harry Potter i Komnata Tajemnic".

 

Chociaż ma na koncie nie tylko role w "Harrym Potterze", skupia się teraz bardziej na reżyserii i produkcji. Angażuje się także mocno w ochronę środowiska. Aktorka wyszła za Andrew Lococa w marcu 2022 roku. 

Więcej o: