Horrory na Halloween: lista 5 najstraszniejszych historii z ostatnich lat. Odważysz się na samotny seans?

Jakie wybrać horrory na Halloween? Noc stanie się jeszcze bardziej upiorna, gdy sięgniesz po najlepsze produkcje w tym gatunku, które miały swoją premierę w ostatnich latach. Wśród nich warto zwrócić uwagę na kilka tytułów.

Horror na Halloween: "Uśmiechnij się" (2022)

Chcesz zobaczyć nowy, dobry horror? Halloween to idealna okazja, by zapoznać się z produkcjami w tym gatunku, które powstały w ostatnich latach. W 2022 roku odbyła się premiera kilku filmów, idealnych na 31 października. Jednym z nich jest "Uśmiechnij się" w reżyserii Parkera Finna.

Rose Cotter (Sosie Bacon) staje się świadkiem straszliwego wydarzenia z udziałem swojej pacjentki. Kobieta od tej pory mierzy się z tajemniczymi zjawiskami, które budzą jej niepokój. Wkrótce ogarnia ją coraz większe przerażenie. Bohaterka musi zmierzyć się z przeszłością, by wydostać się z koszmaru.

Jaki horror na Halloween: "M3GAN" (2022)

Nie wiesz, jaki wybrać horror na Halloween? Przeglądając tytuły produkcji z tego gatunku, które zrealizowano w ostatnich latach, zatrzymaj się koniecznie przy "M3GAN" i przekonaj się, jak niebezpieczna może okazać lalka, obdarzona sztuczną inteligencją. Za kamerą budzącej niepokój historii stanął Gerard Johnstone.

Gemma (Allison Williams) to programistka, pracująca w firmie tworzącej zabawki. Bohaterka otrzymuje zadanie wykonania lalki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Jej projektem okazuje się M3GAN – niezwykle realistyczna zabawka, mająca stać się najlepszą towarzyszką dziecka, a także sojusznikiem rodzica. Kiedy pod opiekę Gemmy trafia jej siostrzenica, kobieta postanawia przetestować swoje dzieło. Nie spodziewa się jednak, jak olbrzymi błąd popełnia.

Zobacz wideo Na Halloween - najbardziej przerażające postaci filmowe

Najlepsze horrory Halloween: "Mów do mnie!" (2022)

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, które filmy będą trafnym wyborem na upiorny seans, zapoznaj się z mroczną opowieścią, przedstawioną w "Mów do mnie!" w reżyserii Danny’ego Philippou i Michaela Philippou. Ta propozycja powinna znaleźć się na liście produkcji, uwzględniającej najlepsze horrory na Halloween 2023!

'Mów do mnie''Mów do mnie' https://www.youtube.com/watch?v=7fLKxkmF390

Seans z duchami ma stać się niezapomnianym przeżyciem dla grupy nastolatków. Licealiści postanawiają wykorzystać zabalsamowaną dłoń, by nawiązać kontakt ze zmarłymi. Podczas rozmowy ze zmarłymi bohaterowie nie mogą jednak przekroczyć 90 sekund. Gdy łamią te zasady, ich życiu zaczyna zagrażać wielkie niebezpieczeństwo.

Dobry horror na Halloween: "Barbarzyńcy" (2022)

Dobry horror na Halloween to także "Barbarzyńcy" w reżyserii Zacha Creggera. Jeśli szukasz nowszych opowieści grozy, które zapewnią Ci wiele emocji i zmrożą krew w żyłach, koniecznie zapoznaj się z tym obrazem.

Tess (Georgina Campbell) chce podjąć pracę w Detroit. By ułatwić sobie sprawę, postanawia wynająć na miejscu dom. Po przybyciu na miejsce odkrywa, że nie jest jedyną lokatorką. W domu przybywa nieznany jej mężczyzna, który również wynajął posiadłość. Mimo wszystko bohaterka zostaje na miejscu. Już wkrótce okazuje się, że niechciany współlokator nie jest najgorszym, co mogło jej się przytrafić. Jakie sekrety skrywa w sobie mroczna piwnica?

Fajne horrory: "Martwe zło: przebudzenie" (2023)

Jakie fajne horrory na Halloween wybrać? "Martwe zło: przebudzenie" to kolejna upiorna propozycja na udany seans filmowy. Widowisko, za które odpowiada Lee Cronin, może Cię przerazić!

Nastoletni Danny (Morgan Davies) przypadkowo przywołuje uśpione demony, ściągając tym samym wielkie niebezpieczeństwo. Potężne siły, mogące przejmować władzę nad ludzkimi ciałami zagrażają matce, ciotce i rodzeństwu chłopca. Rodzina rozpoczyna walkę o przeżycie.

Zobacz też: Filmy i seriale na podstawie gier: najciekawsze propozycje dla fanów opowieści pełnych akcji

Więcej o: