Kit Harington nie znał swojego prawdziwego imienia. Dowiedział się o tym jako nastolatek

Kit Harington to tak naprawdę nie Kit Harington? To wcale nie żart, a zaskakujące wyznanie aktora wcielającego się w rolę Johna Snowa w serialu "Gra o tron". Okazuje się, że Kit Harington w rzeczywistości nosi zupełnie inne imię, o czym sam dowiedział się, będąc nastolatkiem.

Ta wiadomość może być niemałym zaskoczeniem dla fanów "Gry o tron" i fanów samego Kita Haringtona. W wywiadzie dla "Candis Magazine" aktor przyznał, że przez 11 lat posługiwał się niewłaściwym imieniem. O tym, że Kit jest tak naprawdę zdrobnieniem od imienia Christopher, aktor dowiedział się, wypełniając formularz egzaminacyjny.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Jak brzmi prawdziwe imię Kita Haringtona?

"Tak naprawdę nie wiedziałem, jak się nazywam, dopóki nie skończyłem 11 lat. Dowiedziałem się w szkole. Wiesz, jak musisz wypełnić te formularze egzaminacyjne, aby dowiedzieć się, jak mądry jesteś? Cóż, było tam pole na moje imię i wpisałem Kit Harington, ponieważ tak od zawsze nazywali mnie moi rodzice, a facet podszedł do mnie i powiedział: "Nie, ty masz na imię Christopher"".

Na początku trudno było mu uwierzyć w słowa nauczyciela, jednak te faktycznie okazały się prawdą, a aktor w rzeczywistości nazywa się Christopher Catesby Harington. "Tak właśnie się dowiedziałem! Teraz uwielbiam to imię, z pewnością dobrze mi służyło" - przyznał w wywiadzie dla "Candis Magazine". Mimo to aktor wciąż posługuje się imieniem Kit, uznając je za nieodzowny element swojej tożsamości.

Ostatnio pojawia się coraz więcej doniesień dotyczących nakręcenia spin-offu "Gry o tron", w którym główną rolę miałby odgrywać właśnie Kit Harington. Do tej kwestii odniósł się między innymi sam George R.R. Martin, mówiąc: Nie mogę zdradzić nazwisk scenarzystów i showrunnerów, ponieważ nie zostało to jeszcze zatwierdzone do publikacji. Możemy więc spodziewać się, że jeśli serial faktycznie powstanie, to zobaczymy go na ekranie dopiero za wiele miesięcy.

Więcej o: