Horrory Apple TV 2023 - najlepsze opowieści grozy. Sprawdź, co oglądać w Halloween i wybieraj z produkcji z ostatnich latach

Sięgnij po najlepszą rozrywkę w Halloween. Jeśli szukasz filmowych nowości, koniecznie sprawdź horrory na Apple TV 2023. W bogatej filmotece odnajdziesz mroczne opowieści, które jeszcze nie tak dawano, wyświetlane były na ekranach kin.

Horrory na Apple TV: ranking 2023 rozpoczyna: "Uśmiechnij się" ("Smile"), reż. Parker Finn (2022)

Najlepsze horrory na Apple TV? Ranking 2023 otwiera niepokojący obraz, wyreżyserowany przez Parkera Finna – "Uśmiechnij się" ("Smile") z 2022 roku.

Rose Cotter (Sosie Bacon) jest terapeutką, która musi zmierzyć się z traumatycznym wydarzeniem. Kobieta staje się świadkiem, jak jednak z jej pacjentek popełnia samobójstwo, przerażająco się przy tym uśmiechając. Od tej chwili terapeutka jest prześladowana przez upiorną postać, która potrafi przybierać dowolną ludzką formę. Okazuje się, że nadprzyrodzona siła karmi się przerażeniem, a jej działania doprowadzają ofiary do samobójstwa.

Straszne horrory na Apple TV: "Barbarzyńcy" ("Barbarian"), reż. Zach Cregger (2022)

Jakie straszne horrory warto obejrzeć na Apple TV? Szukając wśród nowości, warto zatrzymać się przy tytule "Barbarzyńcy" ("Barbarian") w reżyserii Zacha Creggera.

Bohaterką niepokojącego obrazu, jest Tess (Georgina Campbell). Kobieta przyjeżdża do Detroit, aby odbyć tam rozmowę o pracę. Na miejscu ma zamieszkać w wynajmowanym domu, jednak, ku jej zdziwieniu, okazuje się, że spotyka tam niechcianego lokatora.

Zobacz wideo Na Halloween - najbardziej przerażające postaci filmowe

Najstraszniejsze horrory na Apple TV: "Niewidzialny człowiek" ("The Invisible Man"), reż. Leigh Whannell (2020)

Zobacz najstraszniejsze horrory na Apple TV. Jedną z produkcji z ostatnich lat, która świetnie sprawdzi się nie tylko w czasie Halloween, jest "Niewidzialny człowiek" w reżyserii Leigha Whannella.

Cecilia Kass (w tej roli Elisabeth Moss), tkwi w skomplikowanej, bardzo toksycznej relacji z utalentowanym i bogatym naukowcem, Adrianem Griffinem (Oliver Jackson-Cohen). Kobieta pragnie uwolnić się od męża, dlatego ucieka i zatrzymuje się w domu siostry (Harriet Dyer). Wkrótce okazuje się, że Adrian popełnił samobójstwo. Cecilia ma odziedziczyć po nim majątek, jednak zaczyna obawiać się, czy jej mąż rzeczywiście nie żyje. Kiedy wokół niej zaczyna dochodzić do dziwnych wydarzeń, kobieta nabiera coraz większych podejrzeń, że za wszystko jest odpowiedzialny jej mąż, który stał się niewidzialnym człowiekiem.

Horrory na Apple TV warte obejrzenia: co jeszcze zasługuje na uwagę z filmowych nowości?

Inne horrory na Apple TV, warte obejrzenia? Przekonaj się, ile filmowych nowości czeka na Ciebie na platformie streamingowej. Wśród zeszłorocznych premier zobaczysz między innymi "Bodies Bodies Bodies", film, przybliżający losy grupy młodych ludzi, poszukujących zabójcy jednego z uczestników domowej imprezy. Twój niepokój wzbudzi również "Nie!" ("Nope!") w reżyserii Jordana Peelego ("Uciekaj!", "To My"). Rozglądając się za tegorocznymi produkcjami, stań oko w oko z potężnymi siłami z filmu "Martwe zło: Przebudzenie". Uwagę fanów opowieści o demonach może również zwrócić "Egzorcysta papieża" (reż. Julius Avery).

Poznaj listę filmów grozy, które wprowadzą Cię w nastrój halloweenowej nocy:

 • "Ciche miejsce 2", ("A Quiet Place Part II") reż. John Krasinski (2020)
 • "Dom nocny", ("The Night House"), reż. David Bruckner (2020)
 • "Obecność 3: Na rozkaz diabła" ("The Conjuring: The Devil Made Me Do It", reż. Michael Chaves (2021)
 • "Ostatniej nocy w Soho" ("Last Night in Soho", reż. Edgar Wright (2021)
 • "Bodies Bodies Bodies", reż. Halina Reijn (2022)
 • "Pearl", reż. Ti West (2022)
 • "Nie!" ("Nope!"), reż. Jordan Peele (2022)
 • "Sissy", reż. Hannah Barlow, Kane Senes (2022)
 • "M3GAN", reż. Gerard Johnstone (2022)
 • "Martwe zło: Przebudzenie" ("Evil Dead Rise"), reż. Lee Cronin (2023)
 • "Egzorcysta papieża" ("The Pope's Exorcist"), reż. Julius Avery (2023)

Zobacz też: Filmy na Halloween. Familijne produkcje to fantastyczne animacje, a także ciekawe horrory dla dzieci i młodzieży

*W materiale wykorzystano zdjęcia: Warner Bros, UIP

Więcej o: