Po 10 latach Chuck Norris wraca, ale nie jako "Strażnik Teksasu". Zagra w komedii... o zombie

Chuck Norris przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Po ponad dekadzie przerwy niekwestionowany gwiazdor kina akcji powróci na ekrany. Tym razem wcieli się w jedną z głównych ról w australijskiej komedii "Zombie Plane". Co wiadomo na temat produkcji?

Chuck Norris zyskał międzynarodową rozpoznawalność za sprawą głównej roli w kultowym już serialu "Strażnik Teksasu". Później wystąpił w wielu produkcjach, w tym m.in. w seriach "Zaginiony w akcji" czy "Delta Force", stając się niekwestionowaną ikoną kina kopanego i legendą lat 90. W 2012 roku na ekranach kin pojawił się film "Niezniszczalni 2", którym zakończył karierę. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz wideo Każdy z nas może być budżetową wersją Neo lub Chucka Norrisa

Gwiazdor kina akcji robi sobie przerwę od emerytury. Już niebawem ponownie zobaczymy go w akcji

Jak informuje The Hollywood Reporter, Chuck Norris uświetnił swoją obecnością obsadę nowej australijskiej komedii akcji "Zombie Plane" wyreżyserowanej przez Lava Bodnaruka i Michaela Miera. Jej głównym wątkiem fabularnym będą działania podejmowane przez tajną organizację pozarządową, której celem jest ochrona ludzkości przez nieuchronnie zbliżającą się epidemią zombie. Nie jest to jednak takie łatwe, jak z pozoru mogłoby się wydawać. By tego dokonać, potrzebny jest silny zespół tajnych agentów. Na te stanowiska rekrutowani są zatem znani celebryci. Czy uda im się dokonać niemożliwego?

To nie jedyna gwiazda w obsadzie "Zombie Plane". Kto jeszcze pojawi się na ekranie?

Norris zagra w "Zombie Plane" jedną z głównych ról. Wcieli się bowiem w fikcyjną postać samego siebie, będzie bowiem komandorem, szefem tajnej agencji. U jego boku wystąpi wiele gwiazd popularnych w latach 90., w tym m.in. australijska piosenkarka Sophie Monku oraz znany raper Vanilla Ice, którego utwory dopełnią obraz. Zdjęcia realizowane były w 2023 roku w Australii, a ostatni klaps na planie padł raptem kilka tygodni temu. Obecnie produkcja jest na etapie postprodukcji i na ten moment nie ma informacji dotyczących przewidywanej daty premiery ani krajów, w których film będzie dystrybuowany. Wiadomo jednak, że dopiero w listopadzie 2023 roku zostaną podjęte działania w celu ustalenia tych szczegółów.

Więcej o: