Pamiętacie Celię ze "Służących"? Po blond włosach nie ma dziś śladu. Wygląda zupełnie inaczej

Jessica Chastain wcieliła się w rolę Celii Foote w kultowym filmie "Służące" z 2011 roku. Jak dziś wygląda? Okazuje się, że krótkie blond włosy były jedynie stylizacją, więc dla niektórych może być trudno ją rozpoznać.

"Służące" to film inspirowany powieścią o tym samym tytule autorstwa Kathryn Stockett. W produkcji zagrały między innymi Emma Stone, Lila Rogers, Viola Davis, a także Jessica Chastain, która wcieliła się w postać Celii Foote. Film zdobył Oscara w kategorii Najlepsza rola drugoplanowa, a także nagrodę Złoty Glob. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska została instagramerką. Była zawiedziona przemysłem filmowym. "Człowiek musi zapłacić rachunki"

"Służące" to oscarowy film o nierównościach społecznych. W produkcji zagrała Jessica Chastain

Jessica Chastain urodziła się w 1977 roku w Sacramento. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 2004 roku w serialach "Weronika Mars" i "Ostry dyżur". Pojawiła się również w ekranizacji powieści Agathy Christie "Morderstwo w Orient Expressie", w filmie "Drzewo życia" i kultowych "Służących", które opowiadają o życiu na Południu Stanów Zjednoczonych w latach 60., kiedy czarnoskóre kobiety są szykanowane i poniżane. Za namową dziennikarki wywołują skandal wśród społeczności wyższych sfer. 

Jessica Chastain jest nie do poznania. W rzeczywistości nie przypomina Celii Foote ze "Służących"

Jessica Chastain zagrała Celię Foote, która wzbudziła ogromną sympatię widzów, lecz fani aktorki mogą być zaskoczeni. W filmie widzimy ją jako blondynkę o kręconych krótkich włosach, a w rzeczywistości gwiazda jest nie do poznania. 

 

Jessica Chastain otwarcie przyznała, że pomimo kontrowersji, jakie wywołał film, postać Celii była jedną z ulubionych, w jakie się wcieliła. — Czuję, że z wieloma postaciami przeżyłam wiele. Głęboko weszłam w tę postać. Naprawdę rzuciłam się na tę postać i tak naprawdę nie udało mi się zebrać sporo materiału, ponieważ byłam drugoplanową częścią tej historii. To bohaterka, którą chciałabym ponownie odwiedzić — powiedziała.

Więcej o: