"The Crown". Na premierze finałowego sezonu pojawił się pies. Nagranie już podbija sieć

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera finałowego sezonu "The Crown". Na czerwonym dywanie, oprócz wcielających się w główne role aktorów, pojawił się również czworonożny członek obsady. Corgi zrobił furorę, a nagranie z psem Ziggym w roli głównej już podbija sieć.

"The Crown" to jeden z najbardziej intrygujących seriali Netfliksa, opowiadający o wydarzeniach dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej po objęciu tronu przez Elżbietę II. Produkcja od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów i dotychczas doczekała się 6 sezonów. Ten ostatni właśnie zadebiutował w bibliotece platformy.

Zobacz wideo Kinowe biografie, w których pominięto ciemną stronę życia gwiazdy

"The Crown". Obsada serialu zawitała na premierze. Jednego gościa nikt się nie spodziewał

16 listopada 2023 roku na Netfliksie pojawiła się długo wyczekiwana pierwsza część finałowego sezonu "The Crown". Historia została zwieńczona opowieścią o wydarzeniach, które rozegrały się w Paryżu w sierpniu 1997 roku, a także o relacji tragicznie zmarłej księżnej Diany z Dodim Feyedem. Zanim jednak fani mogli obejrzeć najnowsze odcinki, ekipa produkcji świętowała oficjalną premierę. Na czerwonym dywanie pojawili się członkowie obsady, m.in. Elizabeth Debicki, Ed McKavey, Meg Bellamy czy twórca serialu Peter Morgan. Największą furorę i zainteresowanie wzbudził jednak czworonożny aktor.

Psi aktor z "The Crown" zrobił furorę na czerwonym dywanie. Nagranie już podbija sieć

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta uwielbiała psy, a szczególną sympatią darzyła te rasy corgi. Również w serialu nie mogło zabraknąć czworonożnego aktora, który wcielał się w rolę jej pupila. Nikt nie spodziewał się jednak, że Ziggy, bo tak wabi się zwierzak, pojawi się na premierze. Na profilu Netfliksa na TikToku pojawiło się nagranie zrobione z jego perspektywy, a rezultat błyskawicznie podbił serca internautów.

Na nagraniu widać, jak zwierzak dumnie wkracza na czerwony dywan, a następnie pozuje do zdjęć fotoreporterów i "udziela" wywiadu. Nie zabrakło również czułych powitań z pozostałymi członkami obsady i smyrania po brzuszku.

Więcej o: