Syn Brada Pitta nazwał go "światowej klasy du*kiem". Córka chce zmienić nazwisko?

W mediach od lat krążą plotki jakoby relacje między Bratem Pittem a dziećmi były napięte. DailyMail dotarł do wpisu w mediach społecznościowych z 2020 roku, w którym Pax Jolie-Pitt złożył ojcu "życzenia". Oskarżył, że uczynił życie jego najbliższych "piekłem" i nazwał "światowej klasy dupkiem".

Pax Jolie-Pitt ma obecnie 19 lat. Angelina Jolie adoptowała go z wietnamskiego sierocińca w 2007 roku, zaś Brad Pitt formalnie adoptował go rok później. Niedawno "DailyMail" dotarł do wpisu, który nastolatek rzekomo opublikował 3 lata temu z okazji Dnia Ojca. Post był okraszony zdjęciem Brada Pitta odbierającego Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego i nie brakowało w nim gorzkich słów.

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Głośne rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta. W tle były pogłoski o przemocy 

Angelina Jolie i Brad Pitt przez długi czas uchodzili za wyjątkowo zgodne małżeństwo, dlatego kiedy 7 lat  temu poinformowali o swoim rozstaniu, dla wielu osób było to olbrzymie zaskoczenie. Tym bardziej że wkrótce na światło dzienne zaczęły wypływać kolejne kwestie dotyczące ich małżeństwa. Do rozpadu związku miała doprowadzić rzekoma przemoc, której wobec eksżony oraz dzieci dopuszczał się aktor. W 2019 roku wzięli rozwód, jednak sądowa batalia m.in. o opiekę nad dziećmi trwa. Choć media co jakiś czas publikują kolejne szokujące informacje na ich temat, sami zainteresowani wstrzymują się od publicznych komentarzy. DailyMail dotarł jednak do zaskakującego wpisu Paxa Jolie-Pitt. 

Pax nazwał ojca "światowej klasy dupkiem"? Wypłynął wpis sprzed kilku lat 

W 2020 roku 16-letni wówczas Pax Jolie-Pitt miał opublikować na swoim prywatnym Instagramie wpis z okazji Dnia Ojca, w którym nie przebierał w słowach. Do posta dotarł portal "Daily Mail", a ich informator miał potwierdzić jego prawdziwość. - To konto, którego używa do kontaktów z przyjaciółmi — powiedział.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla tego światowej klasy du*ka. Wielokrotnie udowadniałeś, że jesteś okropną i podłą osobą

— miał rozpocząć swój wpis Pax. W dalszej części zaznaczył, iż aktor nie miał szacunku oraz empatii do czwórki swoich najmłodszych dzieci, które "drżą ze strachu w jego obecności".

Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś mojej rodzinie, bo nie jesteś w stanie tego zrobić. Sprawiłeś, że życie moich najbliższych stało się ciągłym piekłem. Możesz wmawiać sobie i światu, co chcesz, ale pewnego dnia prawda wyjdzie na światło dzienne. Zatem wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, ty cholernie okropny człowieku.

Córka Jolie i Pitta pominęła nazwisko ojca. Dołączyła do stowarzyszenia

Nie tylko Pax dał odczuć, że nie chce mieć wiele wspólnego z ojcem. Kilka dni temu 18-letnia córka aktorów zadebiutowała jako nowy członek stowarzyszenia swojej uczelni. - Nazywam się Zahara Marley Jolie — przedstawiła się w trakcie wprowadzenia, pomijając nazwisko Brada Pitta.

Więcej o: