O muzyce

Temat muzyczny z ?Mission: Impossible? jest nie tylko bardzo dobrze znany, ale stanowi swego rodzaju ikonę muzyki filmowej.

Napisana przez Lalo Schifrina, muzyka zwiastuje wszelkie zwroty akcji. Aby dostosować oryginalna muzykę do filmu "M:i:III", filmowcy wybrali artystę, który uwypuklił jej współczesne elementy, jednocześnie utrzymujac jej klasyczny klimat.

Kanye West okazał się idealnym wyborem. Nazwany przez magazyn TIME "najbystrzejszym człowiekiem w muzyce pop music", West jest zdobywcą sześciu nagród Grammy, legendarnym producentem muzycznym oraz artystą, którego dwa multiplatynowe albumy "The College Dropout" i "Late Registration" doprowadziły do rewolucji w hip-hopie. West kontynuuje tradycję wykonywania klasycznego tematu muzycznego "M:I" przez tak innowacyjnych artystów jak członkowie zespołu U2 - "Mission: Impossible" (1996) i Limp Bizkit "M:I-2" (2000)

West żartuje, że praca nad takim klasykiem stanowiła jedyną w swoim rodzaju okazję, której nie mógł przepuścić. "Lubię muzykę, która jest równocześnie mroczna i bardzo melodyjna," mówi. " Tom ujmuje to najlepiej - kiedy słyszysz tę muzykę, wprowadza cię ona w odpowiedni do oczekiwania nastrój".