Woody Allen z hiszpańskim temperamentem

Film "Vicky Cristina Barcelona", który w sobotę pokazano w Cannes, dziennikarze określają "najseksowniejszą z komedii Allena". Tym razem u nowojorskiego twórcy wystąpili obok siebie Scarlett Johansson, Penelope Cruz i Javier Bardem, więc rudno się dziwić, że z ekranu uderza ogromna dawka erotyzmu.

Allen opowiedział w "Vicky Cristinie" o kilku związkach tworzonych w rozmaitych konfiguracjach (jest tu między innymi miłosny trójkąt ).

"Daily Variety" pisze, że "Vicky Cristina" to "seksowna i zabawna rozrywka", "co najmniej o kilka stopni gorętsza " niż inne filmy Allena.

My do Cannes wyruszamy dopiero jutro , więc niestety możemy Wam tylko streścić fabułę tego filmu: jego bohaterkami są dwie turystki amerykańskie spędzające lato w Barcelonie. Jedna z nich, Vicky (Rebecca Hall), chce poznawać hiszpańską kulturę, a druga - Cristina (Scarlett Johansson) - szuka czegoś bardziej ekscytującego...

Pozostaje nam na razie cieszyć się uroczym zwiastunem filmu Allena:

Vicky Cristina Barcelona Jutro na festiwalu premiera "Indiany Jonesa i Królestwa Kryształowej Czaszki" i o tym opowiemy Wam już prosto z Riwiery.

mallui

Więcej o: