Muzyka na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Era Nowe Horyzonty

Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, który odbędzie się w tym roku we Wrocławiu w dniach 17-27, będzie obfitował nie tylko w wydarzenia filmowe, ale również muzyczne.

Festiwalowi towarzyszyć będzie szereg koncertów oraz pokazów filmów niemych z muzyką na żywo . Występy Michaela Nymana, współpracowniczki greckiego reżysera Theo Angelopoulosa - Eleni Karaindrou czy światowa premiera opery filmowej Csoma, węgierskiego eksperymentatora T~bora Szemzo z pewnością okażą się atrakcją, zarówno dla uczestników festiwalu, jak i Wrocławian.

Festiwalowe wieczory publiczność powinna sobie zarezerwować na przeżywanie muzycznych wrażeń. W Klubie Festiwalowym , w tym roku umiejscowionym w Arsenale, 400 metrów od kina Helios, codziennie będzie można posłuchać muzyki na żywo. Występy zespołów takich jak min. Coldcut Presents Journeys By VJ, Kaada, czy Matthew Herberta oraz sety dj-ów z całą pewnością złożą się na eklektyczny obraz najważniejszych tendencji panujących we współczesnej muzyce.

Również w programie filmowym festiwalu jak co roku nie zabraknie obrazów skupionych na muzyce . Rejestracje koncertów oraz filmowe portrety zarówno ikon współczesnej popkultury, jak i objawień ostatnich lat uzupełnią obraz NOWYCH HORYZONTÓW muzyki.

Więcej informacji: www.eranowehoryzonty.pl

Sprzedaż on-line karnetów na koncerty w klubie oraz pojedynczych biletów od 3 czerwca 2008 na stronie www.eranowehoryzonty.pl oraz w serwisach:

Eventim Polska www.eventim.pl

Ticket Online www.ticketonline.pl

E-bilet www.e-bilet.pl

Shortcut www.shortcut.pl

Bileteria www.bileteria.pl