Borat prawnikiem?

Sacha Baron Cohen znany przede wszystkim jako Borat prawdopodobnie zagra latynoskiego prawnika, który z cwaniaka staje się bohaterem

Wszyscy pamiętamy nieustraszonego przybysza z Kazachstanu, który z workiem polował na Pamelę Anderson! Film "Borat: podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" jednych śmieszył, innych oburzał i brzydził, w każdym razie nie pozostawiał widzów obojętnymi. Możemy się spodziewać, że tak będzie też w przypadku kolejnych produkcji z udziałem angielskiego komika Sachy Barona Cohena.

"Accidents" - w tej najnowszej komedii scenarzysty "Borata" Petra Baynhama - Sacha ma zagrać latynoskiego prawnika, który jeździ za karetką pogotowia w poszukiwaniu klientów poszkodowanych w wypadkach. Jego los odmienia się, gdy pomaga imigrantowi wygrać sprawę przeciwko jego bogatemu pracodawcy: wtedy zdolny prawnik staje się wrogiem miejscowych kancelarii prawniczych. Film ma również zostać wyprodukowany przez Cohena.

Inne wcielenia Cohena to Ali G - postać wykreowana na użytek programu "Da Ali Gi Show" oraz Bruno - homoseksualny Austriak przeprowadzający rozmowy o modzie z gośćmi programu "Fajny czas z Bruno", będącego częścią "Da Ali G Show".

Jak będzie wyglądało najnowsze wcielenie Cohena? Już nie możemy się doczekać!