Will Ferrell znów bez spodni?

Być może będziemy mogli oglądać Ferrella w drugiej część "Legendy telewizji"

Will Ferrell to jeden z najlepszych aktorów komediowych, jakimi Ameryka może się dziś poszczycić: znakomity w "Przypadku Harolda Cricka" , był już elfem ("Elf"), królem tańca na lodzie ( "Ostrza chwały" ), ale pamiętamy go przede wszystkim jako legendę telewizji Rona Burgundy .

"Legenda telewizji" to przezabawny film o pewnym siebie playboyu, pierwszej gwieździe telewizji San Diego. Pozycja Rona w mediach, zostaje zagrożona, gdy pojawia się w jego stacji telewizyjnej dziennikarka (Christina Applegate ), która jest nie tylko zdolna, ale i zabójczo urodziwa. Ron do tej pory traktujący kobiety instrumentalnie zakochuje się w nowej koleżance, co ma tragiczne skutki dla jego kariery.

Podczas wywiadu promującego swój najnowszy film "Step Brothers" , Ferrell zdradził, że być może zrealizują (reżyser "Step Brothers" Adam McKay był także reżyserem "Legendy telewizji") kolejną część przygód Rona Burgundego, gdyż mieli bardzo dużo zabawy realizując ten film. Żeby tylko widzowie sequela bawili się tak dobrze na seansie jak ci dwaj panowie na planie.