Will Smith jest legendą i to bardzo bogatą!

Will Smith, którego teraz możemy oglądać na ekranach naszych kin jako nietypowego bohatera w filmie "Hancock" jest najlepiej zarabiającym aktorem w Hollywood

Zobacz najbogatszych aktorów na zdjęciach

Jak się okazuje Will Smith jest nie tylko ostatnim człowiekiem na ziemi ( "Jestem legendą" ), ale i najbogatszym aktorem w Hollywood. Mężczyzna w czerni zarobił w przeciągu ostatniego roku 80 milionów dolarów. Nawet wydawałoby się niezbyt kasowy dramat ( "W pogoni za szczęściem" ) przyniósł Smithowi ogromne zyski. To chyba szczęście goni za Willem!

To jak zwykle Miesięcznik Forbes stworzył listę najlepiej zarabiających gwiazd filmowych: tym razem policzyli, ile pieniędzy hollywoodzcy gwiazdorzy zainkasowali przez rok od czerwca 2007. Na drugim miejscu znalazł się Johnny Deep, sławny pirat ( "Piraci z Karaibów: Na końcu świata" ) i golibroda ( "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" ) z 72 milionami dolarów w kieszeni.

Ostatnio doszły nas informacje, jakie aktorki zarabiają najwięcej . Okazuje się jednak, że mimo swoich niewątpliwych zalet, płeć piękna zarabia w Hollywood w sumie mniej niż ta brzydka: dochody kobiet, które zagrały w rolach głównych, razem wzięte wyniosły w ostatnim roku 244 miliony dolarów, a panów - aż 487 milionów.