George Clooney zdobywa przestworza

George Clooney zagra w "Up in the Air" filmie Jasona Reitmana, reżysera "Juno"

Clooney ma być w "Up in the Air" prominentnym biznesmenem, którego pasją jest zdobywanie mil powietrznych. W środę "Tajne przez poufne" braci Coen, komedia szpiegowska z Clooneyem w roli szeryfa wymyślającego zabawki erotyczne, otworzyła 65 festiwal filmowy w Wenecji. Sam aktor pojawił się na premierze filmu.

Reżyser "Up in the Air" Jason Reitman właśnie zakończył pracę nad kolejnym filmem, którego scenariusz napisała nagrodzona Oskarem Diablo Cody.

Horror "Jennifer's body" opowiada o wzbudzającej pożądanie cheerleaderce, w tej roli Megan Fox ( "Transformers" ), która opanowana przez piekielne moce zaczyna pożerać swoich kolegów. Najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki zagrała Amanda Seyfried ( "Mamma Mia! " ).

"Up in the Air" ma powstać na podstawie powieści Waltera Kirna. Pomysł na jej adaptacje pojawił się już sześć lat temu, projektu miało wtedy podjąć się studio Fox. Jednak będzie on w końcu zrealizowany przez DreamWorks. Oby nie wyniknęło z tego kolejne zamieszanie wokół praw autorskich , tak jak stało się w przypadku "Watchmena" , który też u zarania projektu miał być realizowany przez Fox.