Zostań statystą w "Spider-Man 4"

Na aukcji internetowaj można wygrać wizytę na planie "Spider-Man 4" i rolę statysty w filmie.

Na Ebay'u można teraz wziąć udział w aukcji studia Sony Pictures. Licytowana jest wizyta na planie "Spider-Mana 4", z którą wiąże się spotkanie z obsadą, rola statysty w filmie i udział w nowojorskiej premierze filmu. Problem w tym, że nie ma pewności czy film powstanie. Jeśli nie będzie kolejnej części przygód o człowieku pająku, osoba, która wygra aukcję będzie mogła przypatrzeć się realizacji innego filmu. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz ruchu Stand Up To Cancer, który zbiera fundusze na badania nad rakiem i sposobami walki z tą chorobą. Ostatnia oferta na aukcji wynosi ponad pięć tysięcy dolarów.

Nie wiadomo czy Toby Maguire i Kirsten Dunst, główne gwiazdy trzech wcześniejszych filmów o Spider-Manie, zagrają w kolejnym filmie o w superbohaterze ratującym swoje miasto i oczywiście ukochaną przed siłami zła.

Bryce Dallas Howard, aktorka która zagrała Gwen Stacey w "Spider-Manie 3" i pojawi się również w filmie "Terminator: Ocalenie" , powiedziała MTV, że chętnie wzięłaby udział w "Spider-Manie 4". Zaś Sam Raimi, reżyser dotychczasowych trzech filmów o człowieku pająku, na razie tylko żartuje, że chciałby zagrać główną rolę i nosić kostium Spider-Mana. Może lepiej byłoby, gdyby Raimi wybrał się w tym stroju na bal przebierańców i porzucił wszelkie plany związane ze "Spider-Manem 4", gdyż każdy kolejny film o przygodach Petera Parkera był gorszy od poprzedniego.