Powrócą "Pogromcy duchów"

Trwają prace nad scenariuszem do trzeciej części "Pogromców duchów"

Jak donosi Variety, Columbia Pictures przygotowuje się do produkcji kolejnej części "Pogromców duchów" . Scenariusz mają napisać nominowani do nagrody Emmy - Lee Eisenberg i Gene Stupnitsky - autorzy przebojowego sitcomu "Biuro".

Pierwszy film o nieprzejednanych naukowcach, którzy potrafią pozbyć się najgroźniejszych zjawisk paranormalnych, powstał w 1984 roku. Jego reżyserem był Ivan Reitman. Scenariusz wyszedł spod pióra dwóch z głównych aktorów filmu Dana Aykroyda i Heroldla Ramisa. Oprócz nich gwiazdami filmu byli Bill Murray, Ernie Hudson i Sigourney Weaver. Drugą część filmu pojawiła się na ekranach w 1989 roku. Nie jest pewne czy uda się po raz kolejny zgromadzić oryginalną obsadę filmu. Studio rozpocznie negocjacje z aktorami dopiero, gdy powstanie scenariusz.

Film "Pogromcy duchów" był największym hitem kasowym Columbia Pictures do 1997 roku, kiedy to świat poznał "Facetów w czerni" , po kilku latach zdetronizowanych przez "Spider-Mana" . Biorąc pod uwagę zdolności satyryczne autorów "Biura", możemy przypuszczać, że i trzecia część "Pogromców duchów" będzie hitem. Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne DVD