Drew Barrymore o samotności

Drew Barrymore wyprodukuje film "How to be single"

Poradniki i beletrystyka kobieca coraz częściej przenoszone są na duży ekran. Ekranizacja bestsellerowych tytułów to pewny sukces kasowy. Jak już pisaliśmy, Hilary Swank zajęła się niedawno produkcją filmu na podstawie poradnika "Francuski nie tyją" . Widać Drew Barrymore pozazdrościła pomysłu koleżance. W internecie właśnie pojawiła się informacja, że Barrymore zostanie producentką filmu na podstawie powieści "How to be single".

Książka została napisana przez Liz Tuccillo, która pracowała jako scenarzystka dla serialu "Sex w wielkim mieście". Bohaterkami "How to be single" jest pięć samotnych kobiet, które muszą radzić sobie w randkowej dżungli Nowego Yorku. Główna bohaterka - narratorka pisze książkę o zmaganiach samotnych. W ramach gromadzenia danych, udaje się w podróż i rozpoczyna międzynarodowy romans.

Zanim Drew Barrymore nauczy nas, jak być samotną, będziemy mogli obejrzeć ją w filmie "Nie zależy mu na tobie" . Scenariusz do niego stworzyli Abby Kohn i Mark Silverstein na podstawie poradnika, który Tuccillo napisała wraz Gregiem Behrendtem. Ci sami autorzy pracują nad "How to be single". Wśród innych aktorów, których postaci utrudzone będą związkowymi niepowodzeniami, zobaczymy między innymi: Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Scarlett Johansson i Bena Afflecka. Dowiaduj się o premierach kinowych i wygrywaj atrakcyjne filmy na DVD!