Clooney, McGregor, Spacey, Bridges i kozy

Ewan McGregor, Kevin Spacey i Jeff Bridges prawdopodobnie zagrają obok Clooney'a w "The Men Who Stare at Goats"

Trwają negocjacje kontraktów trzech aktorów, którzy mieliby zagrać obok Georga Clooney'a w filmie "The Men Who Stare at Goats". Do gwiazdorów mających uświetnić swoim udziałem ten najnowszy projekt reżyserski Granta Heslova należą: Ewan McGregor, zdobywca Oskara Kevin Spacey i Jeff Bridges.

Film o sielankowym tytule "Mężczyźni, którzy gapią się na kozy", wcale nie rozgrywa się w idyllicznej scenerii. Film oparty jest na książce "Goats" dziennikarza Jona Roniona, której akcja rozgrywa się w ogarniętym wojną Iraku. Jej głównym bohaterem jest Bob Wilton, którego w filmie zagra prawdopodobnie Ewan McGregor. Bob to reporter, któremu nareszcie trafia się historia na miarę jego aspiracji, a dzieje się to, gdy poznaje Lyna Cassady'ego (George Clooney). Lynn jest członkiem grupy, która w swojej pracy militarnej wykorzystywała zdolności paranormalne. Jeff Bridges ma zagrać założyciela tego oddziału, a Kavin Spacey byłego członka paranormalnej grupy, który teraz zawiaduje więzieniem dla terrorystów w Iraku.

Grant Heslov współpracował już z Clooney'em przy pisaniu scenariusza do "Good Night, and Good Luck" . Teraz obaj panowie po raz kolejny zjednoczą siły przy produkcji "The Men Who Stare at Goats". Autorem scenariusz jest Peter Straughan, który napisał również wchodzącą na ekrany naszych kin na początku października komedię "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi" z Kirsten Dunst w roli głównej.