Bruce Willis reżyserem

Bruce Willis ma zająć się reżyserią thrillera psychologicznego

Bruce Willis, kojarzony głównie z filmami sensacyjnymi, teraz zadebiutuje jako reżyser. Aktor ma również zagrać w reżyserowanym przez siebie filmie o tytule "Three Stories about Joan" . U boku Willisa mają pojawić się Kieran Culkin i Owen Wilson. Film będzie thrillerem psychologicznym, a zdjęcia zostaną nakręcone w stanie Luizjana. Tajemnicą wciąż pozostaje, która z młodych aktorek zagra tytułową Joan.

Film będzie oczywiście, jak wskazuje tytuł, opowiadał trzy historie o najważniejszych momentach w życiu Joan. Willis ma grać jej ojca - egocentryka, szaleńczo kochającego własną córkę. Joan walczyć będzie o zachowanie wiary w miłość...

Kieran Culkin to brat sławnego "Kevina samego w domu", znany między innymi z filmów "Ucieczka od życia" i "Wbrew regułom" . Owen Wilson ma na swoim koncie przede wszystkim role komediowe. Ostatnim ukończonym filmem Willisa jest komedia dla nastolatków "Assassination of a High School President", w której zagrał dyrektora liceum. Gdy trzech aktorów o tak różnych doświadczeniach zawodowych łączy swoje siły, do tego pod wodzą jednego z nich (który nigdy nie miał doświadczenia reżyserskiego), sukces całego przedsięwzięcia stoi pod znakiem zapytania.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj atrakcyjne filmy na DVD! .