Piraci z krainy czarów?

Oryginalna wyobraźnia Tima Burtona plus kolejna część przygód Jacka Sparrowa? Tak, niewykluczone, że taką wybuchową mieszankę ujrzymy na kinowych ekranach

Ta wiadomość, choć brzmi mało prawdopodobnie, mocno nas zelektryzowała. A to jeszcze nie wszystko: cinemablend informuje także, że obok Jacka Sparrowa (w tej roli oczywiście Johnny Depp ) w filmie miałby pojawić się brat pirata. Wcieliłby się w niego (jak twierdzi "zaufany informator") ...Sacha Baron Cohen lub Russell Brand (angielski komik znany między innymi z pokazywanego u nas niedawno filmu "Chłopaki też płaczą" ).

Co gorsze, cinemablend przyznaje, że informacja na razie jest mocno niepewna - Burton ani studio nie odniosły się do tych pogłosek.

Mimo wszystko można pomarzyć: do pirackiej serii Burton niewątpliwie wniósłby sporo świeżości (tak jak mu się to udało w przypadku Batmana ). A jeśli obok siebie reżyser miałby jak zwykle Deppa i Borata na dokładkę? Kawałek dobrego kina gotowy.

Jak na razie Burton pracuje nad ekranizacją "Alicji w krainie czarów" . W filmie zobaczymy Deppa (jako Szalonego Kapelusznika), Mię Wasikowską (Alicja), Helenę Bonham Carter i Anne Hathaway.

mallui

Lubisz oglądać filmy w kinie i w domu? Mamy dla Ciebie konkurs, do wygrania atrakcyjne filmy na DVD KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: