Świetni aktorzy na boisku

Marcin Dorociński, Eryk Lubos i Rafał Fudalej wystąpili w filmie Kasi Adamik Boisko bezdomnych. Obejrzyj nasze wywiady z aktorami

Dwunastu życiowych wykolejeńców postanawia założyć drużynę piłkarską i wziąć udział w mistrzostwach świata bezdomnych - prawda, że z takiej fabuły mogła powstać ckliwa komedyjka? To dlaczego film Kasi Adamik się udał? Na pewno duży udział mieli w tym świetni aktorzy, którzy zagrali w "Boisku bezdomnych" . Przedstawiamy Wam bliżej trzech z nich:

Marcin Dorociński, czyli t rener - to on trzyma drużynę w garści, wyznacza reguły i motywuje, choć sam przeżył wiele rozczarowań i o piłkarskiej karierze dawno przestał marzyć.

Aktor chyba najbardziej nas urzekł, gdy opowiadał o tym, jak dobrze się czuje w stroju menela :

Dorociński w kostiumie menela

A żeby nie było wątpliwości: żelowa "zaczeska" i staranna stylizacja Dorocińskiego na tym wideo to nie jego strój codzienny. Aktor taki image przyjął do swojej nowej roli w komedii "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny" .

Rafał Fudalej, czyli Alek - właściwie nie wiadomo, jak wylądował na Dworcu Centralnym. Od razu widać, że ma problem z narkotykami, jednak dzięki trenerowi na czas mistrzostw pozostaje "czysty"

Wcześniej młody aktor wystąpił w "Nadziei" Stanisława Muchy. Jak przyznaje, rola u Adamik dała mu szansę stworzenia zupełnie odmiennego bohatera:

Jak blond aniołek został ćpunem

Eryk Lubos, czyli Indor - najbardziej barwna postać z całej ekipy. Może gdybyście spotkali go na ciemnej ulicy, to byście uciekli. Ale obecny w bezpiecznej odległości, na celuloidzie, po prostu fascynuje.

Eryk, który za rolę Indora dostał nagrodę na festiwalu w Gdyni, od razu był przekonany, że film wyjdzie świetny: 

Lubos, czyli Indor w Boisku bezdomnych

No ale tych wspaniałych aktorskich kreacji by nie było, gdyby nie Kasia Adamik:

Aktorzy o reżyserce

WIĘCEJ O FILMIE "BOISKO BEZDOMNYCH"

ZOBACZ POZOSTAŁE PREMIERY FILMOWE TYGODNIA

Więcej o: