Anioły i demony. Zobacz pierwszy zwiastun!

Tom Hanks powróci jako Robert Langdon w Aniołach i demonach dopiero (czy już) w maju 2009 roku. Tymczasem światło dziennie ujrzał właśnie pierwszy zwiastun ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna!

Akcja " Aniołów i demonów " rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi już czytelnikom i widzom z " Kodu da Vinci " . Reżyser Ron Howard ponownie zaprosił do współpracy Toma Hanksa. W obsadzie znaleźli się ponadto m.in. Ayelet Zurer, Ewan McGregor, Stellan Skarsg?rd i David Pasquesi, a scenariusz napisał Akiva Goldsman.

"Anioły i demony"  | wideo

Poniżej znajduje się opis fabuły filmu przygotowany przez polskiego dystrybutora:

Tym razem harwardzki wykładowca Robert Langdon, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od czterystu lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz. Jak się okazuje, iluminaci przetrwali w ukryciu do czasów współczesnych i planują straszliwą zemstę - wysadzenie Watykanu przy użyciu antymaterii wykradzionej z genewskiego laboratorium. Langdon i Vittoria Vetra, córka zamordowanego fizyka, mają zaledwie dobę, by odnaleźć utajnioną od XVI wieku siedzibę iluminatów i zapobiec niewyobrażalnej tragedii.

Jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu pierwszego filmowego fragmentu " Aniołów i demonów " ?

kapryśny

ZOBACZ TAKŻE:

WIĘCEJ O "ANIOŁACH I DEMONACH"

ZDJĘCIA TOMA HANKSA Z PLANU

Lubisz dobre kino? Weź udział w naszym konkursie i wygraj filmy na DVD! Szczegóły TUTAJ

Więcej o: