James Cameron o nowym Terminatorze

James Cameron w wywiadzie dla aintitcool.com wypowiedział się w temacie zbliżającego się coraz szybszymi krokami Terminatora Ocalenie.

Z początku wydawało się, że reżyser pierwszych dwóch części tego kultowego filmu będzie miał dużo wspólnego z powstającym właśnie " Terminatorem: Ocaleniem " , który będzie już czwartą odsłoną historii o cyborgu z przyszłości. Potem z internetowych plotek wynikało, że wręcz przeciwnie. Co więcej, wynikało z nich również, że Cameron w ogóle nie jest zadowolony z tego projektu. I choć otrzymał od reżysera filmu scenariusz, to nawet go nie przeczytał nie mówiąc już o daniu mu swojego błogosławieństwa. Teraz natomiast w końcu głośno przyznał, że wie o filmie jedynie tyle, ile dowiedział się od grającego w nim Sama Worthinhtona i ile sam widział w zwiastunie.

Nie widziałem ani kawałka filmu więcej niż można było zobaczyć w zwiastunie. A to za mało, by wydać o nim jakąkolwiek opinię. Mam więc zbyt mało podstaw, aby pochwalić bądź zganić ten film. Potwierdzam więc to, co mówiłem kiedyś w wywiadzie - z tego, co wiem może to być zarówno arcydzieło, jak i kupa gnoju.

Terminator Salvation - jest pierwszy zwiastun!

Okazuje się jednak, że Cameron wie trochę więcej na temat filmu , niż można by o nim wywnioskować ze zwiastuna:

Muszę jednak przyznać, że może to być bardzo dobry film. Swoją opinię opieram tylko i wyłącznie na tym, co powiedział mi Sam Worthington. Sam ma wielkie wyczucie, jeśli chodzi o ocenę pokazanego mu materiału i trudno wcisnąć mu jakikolwiek kit. Rozmawiałem z nim i kilka razy powtórzył mi, że z tego, co do tej pory widział (zdjęcia do filmu już zostały zakończone - przyp. Quentin) wiele wskazuje na to, że będzie to dobry film.

Jamesowi Cameronowi z pewnością powinno zależeć na tym, żeby "Terminator: Ocalenie" okazał się hitem oraz by uczynił z Worthingtona nową gwiazdę ekranu. Wszak to właśnie Worthington wystąpi w kolejnym filmie Camerona "Avatar" . A zawsze to lepiej dla filmu, gdy występuje w nim wielka gwiazda, niezależnie od tego, jakby na to nie patrzeć.

WIĘCEJ O FILMIE TERMINATOR: OCALENIE

Quentin - quentin.blox.pl

Interesujesz się kinem? Nie przegap żadnej premiery i wygraj atrakcyjne filmy na DVD! Szczegóły tutaj .

Więcej o: