Przeczytaj scenariusz Mrocznego rycerza!

Podczas gdy kinowe wpływy z Mrocznego rycerza powinny już wkrótce przekroczyć magiczną granicę miliarda dolarów, wytwórnia Warner Bros. przygotowała dla fanów miłą niespodziankę: udostępniła na swojej stronie scenariusz filmu

Czy to oznacza, że na dobre rozpoczyna się batalia o Oscary? Wiele wskazuje na to, że tak. Warner Bros. podpowiada nawet Akademii, w jakich kategoriach warto nominować " Mrocznego rycerza " (wymienia chyba wszystkie możliwe). Scenariusz znajdziecie tutaj .

Przypomnijmy to sobie jeszcze raz:

Mroczny rycerz - pierwszy fragment!

Z wynikiem 997 milionów dolarów " Mroczny rycerz " plasuje się aktualnie na czwartym miejscu listy najbardziej dochodowych filmów. Prowadzi oczywiście " Titanic " , który zarobił nieosiągalne dla innych 1 miliard 842 miliony dolarów. Czy największy przebój tego roku ma szansę prześcignąć produkcję Jamesa Camerona? Oczywiście, film Christophera Nolana przestał przynosić duże zyski. Warner Bros. planuje jednak poważną ofensywę w styczniu, kiedy to " Mroczny rycerz " ponownie zawita na ekrany amerykańskich kin. Ale wątpię, by przyniosło to wielkie pieniądze.

kapryśny

Lubisz dobre kino? Nie przegap żadnej premiery i poznaj recenzje z Co Jest Grane już w czwartek! Zapisz się na newsletter filmowy tutaj .

Więcej o: