Paris Hilton ma aktorskie ambicje?

B璠zie prze這m w 'b造skotliwej' karierze panny dziedziczki?

Aktorstwo do dla Paris nie pierwszyzna: ma już na koncie wybitne role w takich filmach jak "The Hottie & the Nottie" czy " Dom woskowych ciał ". Za rolę w tym ostatnim tytule Hiltonówna otrzymała nawet prestiżowy tytuł najgorszej aktorki roku, czyli Złotą Malinę .

Wiele wskazuje na to, że teraz Paris pojawi się w NAPRAWDĘ DOBRYM FILMIE (i to piszę już bez cienia ironii): producent najnowszego filmu Todda Solondza poinformował, że ten zdolny reżyser w swoim najnowszym filmie obsadził Paris Hilton.

Solondz ma na swoim koncie tak oryginalne obrazy jak "Happiness" czy "Palindromy" . Czyżby artysta poszedł drogą Krzysztofa Zanussiego? Ten również zdecydował się na romans z popkulturą zatrudniając do swojego filmu Dodę .

Naszemu reżyserowi prowokacja nie za bardzo się udała, miejmy nadzieję, że inaczej będzie w przypadku Solondza.

Tytuł nowego filmu Paris Hilton to "Life During Wartime" . Ma to być nietypowy sequel "Happiness" i "Witaj w domku dla lalek" - "starych" bohaterów zagrają tutaj nowi aktorzy. "To opowieść o seksualnych obsesjach i poszukiwaniu swojego miejsca w niespokojnym, pełnym chaosu świecie" - tak enigmatycznie zapowiadają na razie ten tytuł twórcy.

Poza Hilton w obsadzie znaleźli się również Paul Reubens, Charlotte Rampling, Ciaran Hinds, Chris Marquette.

mallui

Wi璚ej o: