Polscy fani zobaczą Zmierzch wcześniej

Ekranizacja bestsellera Stephenie Meyer zadebiutuje w amerykańskich kinach już za tydzień. Ku rozczarowaniu fanów, polski dystrybutor wprowadzi Zmierzch dopiero w styczniu. Zapowiada jednak serię grudniowych pokazów przedpremierowych!

Współpracą z Monolith Films zainteresowane są Multikino oraz Silver Screen (odmówiła natomiast sieć Cinema City). Pokazy " Zmierzchu " miałyby się odbyć w dniach 5-7 grudnia - czyli na miesiąc przed wprowadzeniem filmu do polskich kin. Dystrybutor, zalewany mailami od zniecierpliwionych fanów, ujawnia, kiedy i gdzie odbędą się seanse przedpremierowe .

Twilight - na ten film czekają amerykańskie nastolatki

Tymczasem ścieżka dźwiękowa " Zmierzchu " znalazła się w tym tygodniu na pierwszym miejscu listy magazynu Billboard . To już trzeci filmowy soundtrack, któremu w 2008 roku udało się odnieść taki sukces: wcześniej triumfowały " Juno " i " Mamma Mia! " . Jeszcze na dwa tygodnie przed premierą płyta stała się muzycznym bestsellerem Amazonu . Znalazły się na niej się utwory m.in. zespołów Linkin Park, Muse, Paramore, a także kompozycja odtwórcy głównej roli, Roberta Pattinsona.

Pojawiła się jeszcze jedna dobra wiadomość dla miłośników wampirycznej sagi Stephenie Meyer: studio Summit Entertainment zatrudniło Melissę Rosenberg, scenarzystkę " Zmierzchu " , do przygotowania dwóch kolejnych skryptów. Prawdopodobnie już wkrótce rozpoczną się więc prace nad ekranizacją " Księżyca w nowiu " ("New Moon") oraz "Zaćmienia" ("Eclipse").

TUTAJ znajdziecie dokładne informacje, gdzie "Zmierzch" będzie pokazywany przed premierą

kapryśny

Więcej o: