Punisher u braci Hughes: polowanie na nadzieję ludzkości

Ray Stevenson, odtwórca roli Punishera (amerykańska premiera filmu już w najbliższy weekend) uzupełnił obsadę apokaliptycznego westernu The Book of Eli

Tym samym gwiazdor thrillera akcji " Punisher: Strefa Wojny " dołączył do Denzela Washingtona, Gary'ego Oldmana i Mili Kunis.

" The Book of Eli " opowie historię mężczyzny samotnie przemierzającego zrujnowane Stany Zjednoczone, który jest w posiadaniu księgi, stanowiącej prawdopodobny klucz do uratowania ludzkości. Stevenson wcieli się w postać czarnego charakteru, wynajętego do zlikwidowania głównego bohatera (granego przez Washingtona).

" The Book of Eli " to najnowszy projekt braci Hughes, którzy zadebiutowali na dużym ekranie w 1993 roku znakomitym dramatem "Zagrożenie dla społeczeństwa" . Później zrealizowali m.in. dokument o środowisku alfonsów ("American Pimp") i mroczną opowieść o Kubie Rozpruwaczu (" Z piekła rodem " ).

Za produkcję " The Book of Eli " odpowiada Joel Silver. Zdjęcia ruszają w styczniu. Premierę filmu zapowiedziano na 15 stycznia 2010 roku.

kapryśny

Więcej o: