Tom Cruise pośmiewiskiem?

Tom Cruise chyba nie przysporzy sobie fanów występem w Walkirii

" Walkiria ", pechowy dramat, którego premiera już dwukrotnie była odkładana, wreszcie został pokazany szerszej publiczności. Jednak wcale nie oznacza to koniec kłopotów tej wojennej produkcji z Cruise'm w roli głównej. To może być dopiero ich początek!

Na pokazach przedpremierowych " Walkirii " widzowie zwyczajnie wyśmiali Cruise'a, czyli odtwórcę Clausa Von Stauffenberga. Raz, że aktor przemawia z dziwacznym niby-niemieckim akcentem. A dwa, że jest śmieszny sam w sobie. Jeden z widzów tak to relacjonuje:

Scena, w której Claus Von Stauffenberg musi wykonać niesławny gest hitlerowskiego pozdrowienia, miała być niepokojąca, ale mnie rozśmieszyła. Nie możesz zapomnieć tego, że właśnie widziałeś, jak Tom Cruise mówi: Heil Hitler . To szokujące, a równocześnie śmieszne.

My na razie możemy oglądać Cruise'a golącego się i zapinającego guziczki przy mundurze:

Walkiria - nowy zwiastun

No tak, w talent komediowy aktora co najmniej od jego występu w " Jajach w tropikach " chyba nikt nie wątpi. Gorzej, że " Walkiria " wcale nie miała rozśmieszać...

W Polsce film będzie można oglądać od 13 lutego.

mallui

WSZYSTKO O "WALKIRII"

Lubisz dobre kino? Zapisz się na nasz newsletter - nie przegapisz żadnej premiery i poznasz recenzje z Co Jest Grane już w czwartek po południu KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: