Kirk Lazarus do Oscara!

Czy fikcyjna postać mogłaby dostać Oscara? Kirk Lazarus jest bardzo silnym kandydatem w kategorii aktor drugoplanowy...

Kto widział " Jaja w tropikach " , na pewno pamięta brawurową rolę Roberta Downey Juniora , a raczej Kirka Lazarusa, który grał "faceta, który gra faceta przebranego za innego faceta ". Aby wystąpić w "najlepszym wojennym filmie wszech czasów" Kirk przebył nawet "niebezpieczną operację przeszczepu pigmentu".

Ta komedia parodiująca amerykański show-biznes i filmy wojenne, była promowana klipami z fikcyjnymi aktorami: prócz Lazarusa (czyli Downey Jr-a), najwybitniejszego aktora dramatycznego, pojawił się tu również Tugg Speedman (Ben Stiller) jako aktor kina akcji. Już wtedy było dość śmiesznie.

Co ciekawsze, producenci filmu postanowili konsekwentnie kontynuować taką promocyjną strategię. Właśnie pojawiły się "reklamy" z Lazarusem jako kandydatem do Oscara . Wszystkie studia filmowe ruszyły teraz pełną parą z oscarową ofensywą - na amerykańskich serwisach roi się od reklam skierowanych do członków Akademii. Klipy z kandydaturą Lazarusa umiejętnie je naśladują i tym samym wyśmiewają hollywoodzkie napuszenie:

Jaja w tropikach - Kirk Lazarus kandydatem do Oscara

Lazarus-Downey opowiadający o tym, że aktorską karierę zrobił dzięki ojcu-alkoholiku - to nie zdarza się codziennie...

A tak wygląda oscarowy plakat Lazarusa:

mallui

WSZYSTKO O "JAJACH W TROPIKACH"

Lubisz dobre kino? Możesz co tydzień mieć szansę na wygranie atrakcyjnych filmów na DVD - szczegóły tutaj

Więcej o: