Terminator Ocalenie - pełny zwiastun!

Do tej pory mogliśmy cieszyć oczy jedynie teaserem najnowszego Terminatora. Od dzisiaj możemy podziwiać o wiele bardziej obszerny zwiastun!

Zdjęcia do filmu " Terminator: Ocalenie " zakończyły się już jakiś czas temu. Nic więc dziwnego, że w końcu doczekaliśmy się zwiastunu, w którym możemy podziwiać dużo więcej niż w krótkiej zapowiedzi sprzed jakiegoś czasu .

Terminator Salvation - jest pierwszy zwiastun!

Nowy trailer to także jakaś okazja do weryfikacji słów McG, reżysera filmu, który opowiadał o filmie na swoim blogu :

Czuję, że z każdą nową częścią Terminatora na jego twórcach ciąży obowiązek zaproponowania czegoś nowego w dziedzinie efektów wizualnych. [...] Odpowiadający za efekty w naszym filmie Charlie Gibson jest świadomy odpowiedzialności, jaka na nim ciąży. W swojej pracowni dopracowuje do najdrobniejszego szczegółu każdy detal. Chcemy, by nasze maszyny wyglądały na ciężkie, brudne i całkowicie realistyczne. [...] Na długo przed rozpoczęciem zdjęć, wiele rozmawialiśmy z montażystą Conradem Buffem na temat tego, co najbardziej pociąga nas w tym filmie i byliśmy zgodni, że jest to świat po dniu zagłady. Pragniemy, aby był on zgodny z oczekiwaniami, jakie stawia przed sobą ta seria.[...] Ten film sięga dalej niż tylko Los Angeles. Opowiada o globalnym kryzysie człowieka. Wszystkich ludzi w zderzeniu ze światem maszyn.

No ale dość gadania. Czas nas zapowiedziany zwiastun wyemitowany w Japonii, trochę wcześniej niż planowana premiera zwiastuna przez wchodzącym w najbliższy piątek na ekrany kin " Dniem, w którym zatrzymała się Ziemia " (polska premiera 16 stycznia).

Terminator Salvation - Japan Trailer #2 [VO] Załadował: Lyricis

Oficjalna premiera czwartej odsłony Terminatora 22 maja 2008. A na zakończenie jeszcze plakat filmu:

WIĘCEJ O FILMIE TERMINATOR: OCALENIE

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: