Skopiowali Nagi instynkt

Tollywood, filmowa kraina snów położona w południowej części Indii. Miejsce mniej znane i popularne od północnego kuzyna (Bollywood, jakże by inaczej), ale podobnie lubujące się w przeróbkach hollywoodzkich hitów. Tym razem na warsztat wzięli Nagi instynkt.

Jak podaje serwis telugu.galatta.com zakończone zostały zdjęcia do tollywoodzkiego filmu "Target" . Pierwsza kopia wzorowanego na " Nagim instynkcie " filmu już jest gotowa i wkrótce zobaczą ją indyjscy cenzorzy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, premiera filmu planowana jest na połowę grudnia. W rolach głównych wystąpią w nim Mumaith Khan, która powtórzy rolę zagraną w oryginalnym filmie przez Sharon Stone, Sivabalaji (Michael Douglas) i jeszcze kilka osób, których nazwiska nic przeciętnemu kinomanowi nie mówią.

Według słów reżysera Ramesha Rajy, dla którego będzie to ekranowy debiut, "Target" to rozrywkowy film pełen akcji, w którym zobaczyć będzie można tradycyjną indyjską sztukę walki Marma Kala. Sivabalaji wcieli się w rolę detektywa z Delhi, który zajmuje się sprawą tajemniczych seryjnych morderstw, a jedną z największych atrakcji filmu mają być zdjęcia autorstwa Suresha Kumara .

I w zasadzie nic byśmy o tym projekcie nie pisali, gdyby nie jedna rzecz - zdjęcia Mumaith Khan ze słynnej sceny przesłuchania . Oto i one:

Więcej zdjęć TUTAJ

A to oryginalna scena przesłuchania z nieoryginalną ścieżką dźwiękową:

JAK POZNAĆ, ŻE JESTEŚ NA TOLLYWOODZKIEJ IMPREZIE

Quentin - quentin.blox.pl

Lubisz chodzić do kina? Z naszym newsletter filmowym nie przegapisz żadnej premiery i poznasz recenzje z Co Jest Grane już w czwartek po południu KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: